"Historia alternatywna" wg Andrzeja Pilipiuka i Andrzeja Dolniaka już w księgarniach!

Dwóch Andrzejów - Pilipiuk i Dolniak - połączyło siły, by wspólnie napisać... Historię alternatywną. W ten oto sposób powstawła książka opisująca dzieje Polski, które nigdy się nie wydarzyły!

Ta intrygująca pozycja ukazała się dziś nakładem wyd. Fabryka Słów. Tytułem wprowadzenia:

Kupuj bez DRM na GOG.com!

Jeśli dokonasz zakupu z powyższego linku, możemy otrzymać niewielką prowizję.

„Historia alternatywna” to podręcznik z rzeczywistości, która nigdy nie zaistniała. Polska ma superbroń, kolonie i potęgę, o jakiej nawet nie śniliśmy.

Bez opowieści. Bez beletrystyki. Sama wersja wydarzeń, której nigdy nie uczono w szkołach.

Szczegółowe informacje o książce znajdziecie na naszej stronie Historii alternatywnej.

Warto dodać, że oficjalna premiera książki odbędzie się jutro w Świetlicy Wolności przy ul. Nowy Świat 6/12 w Warszawie. Spotkanie autorskie, w którym będzie uczestniczył duet Pilipiuk i Dolniak, rozpocznie się o godz. 18:30, a poprowadzi je Marcin Waincetel.


Mrozie
Zobacz komentarze ()

Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 2 minuty!

Zaloguj się
Nie zalecane na współdzielonych komputerach
Szybsze logowanie
Dołącz do nas na Facebooku! Dołącz do nas na Facebooku!
Dołącz do nas na Twitterze! Dołącz do nas na Twitterze!
Dołącz do nas na Twitterze! Zasubskrybuj informacje z Enklawa Network w Google News!