Zimowa Jazda Avangardowa

Informacja prasowa organizatorów zjAvy II:

Już wkrótce, w dniach 12 - 13 lutego, w Warszawie odbędzie się druga edycja zjAvy, konwentu poświęconego grom fabularnym, planszowym i karcianym. zjAva powstaje w odpowiedzi na wielokrotnie zgłaszane zapotrzebowanie na kameralną imprezę o zasięgu lokalnym, z naciskiem na atrakcje dla grających. Proponujemy Wam błyskawiczną, dwudniową jazdę bez trzymanki – maksimum grania, minimum gadania.

Pierwsza edycja, która miała miejsce 13-14 lutego 2010 roku, ku naszemu bardzo pozytywnemu zaskoczeniu zgromadziła ponad 300 uczestników nie tylko z Warszawy, ale i z CAŁEGO KRAJU. Mamy nadzieję, że grono zjAvowiczów jeszcze się powiększy. Zapraszamy każdego, kto chce w przyjemny sposób spędzić lutowy weekend.

 

Drugą edycję zaczynamy 12 lutego 2011 r. o godzinie 10:00 i bawimy się przez całą noc aż do godziny 18:00 dnia 13 lutego 2011 r. w XXI LO im. Hugona Kołłątaja, ul. Grójecka 93 w Warszawie.

UWAGA!!!
Na terenie konwentu obowiązuje zmiana obuwia – prosimy o zabranie ze sobą butów/kapci etc. na zmianę. Dla zapominalskich będą dostępne, za symboliczną opłatą (1 zł), ochraniacze. A to wszystko po to, żeby było nam wszystkim czysto i przyjemnie – sceptycy z ubiegłej edycji przekonali się, że warto o to zadbać.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.