Primaaprilisowe zapowiedzi Fabryki Słów

Pierwszego kwietnia Fabryka Słów zapowiedziała kilka specyficznych tytułów. Nie byłoby może w tym nic nietypowego gdyby nie fakt, że wszystkie informacje okazały się prawdą! Wśród zapowiedzi znajdziemy komiks z Jakubem Wędrowyczem czy, uwaga, podręcznik do fechtunku mieczem!

Jedną z mniej egzotycznych książek, które Fabryka Słów planuje wydać, jest przewodnik po świecie Malowanego Człowieka Petera V. Bretta, czyli The Great Bazaar. Dalej znajdujemy informacje o wznowieniu cyklu o Przygraniczu Pawła Kornewa oraz o kolejnym wydaniu Kuzynek Andrzeja Pilipiuka. Przedostatnią zapowiedzią jest wspomniany już album, po części komiks, po części zbiór opowiadań, z Jakubem Wędrowyczem. Ostatnią zaś książką, o której poinformowano w piątek, jest Schwertkampf Herberta Szmidta - czyli niemiecki poradnik fechtunku w polskim przekładzie. Więcej informacji o poszczególnych tytułach znajdziecie tutaj. Musicie przyznać, że oferta jest dość ciekawa, prawda?


Sonky


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.