Puckon 2011 - zapowiedź

Informacja prasowa organizatorów Puckonu 2011:

Idzie wiosna. Przebiśniegi dziurawią lodową pokrywę. Słońce świeci coraz żwawiej i cora bardziej wznosi się na horyzont. Jednak czy czasem, siedząc przy śniadaniu i zerkając za okno, nie mieliście wrażenia, że coś jakby metaliczny błysk rogu, tęczowy cień jednorożca nie mignął Wam czasem w oddali?...

Najwyraźniej odpowiedź brzmi TAK - to znaczy, że zimowe nieróbstwo i grabienie cyfrowych grządek na cyfrowej farmie rzuciło Wam się na mózgi i desperacko potrzebujecie kolejnego Puckonu. No i właśnie dlatego zaczęliśmy go już dla Was przygotowywać.

Witaj w cudownej krainie magii!

Puckon 2011

 

Definicja Puckonu dla tych co jeszcze go nie odwiedzili:

"Konwent fantastyczny czyli zlot miłośników fantastyki. Dość nietypowy jak na polskie warunki. Jest nastawiony na akcję, gry terenowe, szalone gry i jeszcze raz akcję. Zdecydowanie dla ludzi pełnych pozytywnej energii, szukających dobrej zabawy. Czego na Puckonie nie znajdziesz? Nudy! Nie będziesz się włóczył po szkole nie wiedząc co z sobą począć, bądź siedząc na dziadowskich prelekcjach. Nie znajdziesz spotkań z pisarzami, prezentacji wydawnictw czy nawet stałego programu. Od tego są inne konwenty. Na Puckonie jest akcja. Wszyscy ludzie biorą udział w zorganizowanych terenówkach i eventach. Grają przez cały weekend. Bawią się, skaczą po lasach, walczą z krzakami, zbierają kilogramy błota, rzucają się jajkami. Program jest dostosowywany na bieżąco do uczestników. Można by powiedzieć: "Zrobiony przez graczy dla graczy". Doskonałej atmosfery stworzonej przez bawiących uczestników nie ogarniesz dopóki nie weźmiesz udziału."

O miejscu słów kilka:
Tym razem bez zbędnych dyskusji, uznaliśmy że Porzecze na bank za nami tęskni i my za nim też. Nie tylko dlatego że w schronisku macie zapewniony:

  • nocleg
  • prysznice i łazienki czyli ogólny dostęp do bieżącej wody
  • ognisko
  • dostęp do czajnika i kuchni, a jak dobrze pójdzie to i konwentową knajpę Wam otworzymy;
  • dostęp do stołówki, chyba że konwentową knajpę w niej otworzymy; boisko
  • lasy
  • rzeki
  • tamy
  • polany
  • i dużo dużo więcej.

... ale dlatego że Porzecze to jeden z lepszych terenów na gry - zróżnicowany, odludny - nadaje się do wszelkiego typu LARPów i terenówek. Biorąc pod uwagę to, że najpewniej znów pojawią się gry z użyciem ASG - wybór jest tak prosty, co oczywisty.

Tak więc, rzekliśmy. Zerkajcie na stronę, gdzie już niebawem zaczną się pojawiać pierwsze opisy punktów programu, znajdźcie nas na kitajskim demonie Feys - Bu -Ku. No a przede wszystkim - rezerwujcie ów majowy weekend.
Przyjdzie wiosna.
Wiosną jest pięknie.
Wiosna jest tak zajebista, że nawet wojna jest jakaś taka... różowa.
A i szykujcie mundury, gdyż tym razem zabieramy Was do Wietnamu!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.