www.metro2033.pl - nowa odsłona, nowa książka, a wkrótce darmowe Metro 2033 dla wszystkich!

Informacja prasowa wydawcy "Metra 2033":

Zapraszamy do wizyty na stronie www.metro2033.pl. Znajdziecie tam sporo zmian i nowości.

Przede wszystkim zapowiadamy premierę książki Szymuna Wroczka zatytułowanej Piter – pierwszej w ramach projektu „Uniwersum Metro 2033". Piter to pieszczotliwa nazwa Petersburga, miasta, w którym atomową apokalipsę przetrwali ci z mieszkańców, którzy – podobnie jak nieliczni moskwianie z Metra 2033 – mieli szczęście w odpowiednim czasie znaleźć się w odpowiednim miejscu, czyli w metrze.

 

„Uniwersum Metro 2033" jest projektem Dmitrija Glukhovsky'ego (autora bestsellerowych powieści Metro 2033 i Metro 2034), w którym uczestniczą różni pisarze, osadzający swoje historie w realiach Metra 2033.

Ujawniamy okładkę Pitera i pierwszy fragment w postaci tekstowej oraz pliku audio w mistrzowskiej interpretacji Krzysztofa Gosztyły.

Na stronie www.metro2033.pl zostały też dodane nowe funkcjonalności, szczególnie w zakresie kont użytkowników. Zostały one wzbogacone o możliwość przesyłania wiadomości prywatnych, zastosowano nowy sposób publikacji opowiadań oraz ich moderację.

A na koniec informujemy, że niedługo na stronie www.metro2033.pl udostępnimy pełny tekst bestsellerowej powieści Metro 2033 – zupełnie za darmo!

Zapraszamy!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.