Falkonowy konkurs na scenariusz gry fabularnej

Informacja prasowa organizatorów Falkonu 2011:

 

Przyszedł czas, byście wy, moi drodzy piewcy heroicznych dziejów, przyjęli rzucone przez nas wyzwanie. Ogłaszamy wszem i wobec konkurs na najlepszy krótki scenariusz gry fabularnej, czyli szybkostrzał!

Myślą przewodnią naszego konkursu są herosi i ich przygody. System, w którym odbywać by się miały opisywane dzieje, jest w zupełności dowolny. Herosi są wszędzie tacy sami, od Barsawii do Night City. Ważne jest natomiast, by przygoda stanowiła dla nich wyzwanie!

Co będzie punktowane? Na pewno oryginalność, świeżość i pomysłowość. Nikt nie ma ochoty na słuchanie w kółko tych samych legend. Z tego też powodu chcemy, by prace, które nam prześlecie, nie były nigdzie wcześniej publikowane. Ponadto punkty przyznawane będą za epickość historii, bohaterów i świata przedstawionego.

Scenariusz taki powinien być krótki, maksymalnie dwie strony A4 (czcionka 12). Prace prosimy przesyłać w czytelnym formacie (.rtf, .doc, .odt, .pdf) na adres rpg.falkon@gmail.com w tytule wpisując SZYBKOSTRZAŁ, a w treści maila swoje imię, nazwisko i dane do korespondencji.

Na autorów/autorki najlepszych tekstów czekają wejściówki na Falkon 2011, atrakcyjne nagrody rzeczowe, jak również wiekuista sława i wpisanie się w panteon najznamienitszych twórców legend! Oprócz tego, zwycięskie prace zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej.

Na prace konkursowe czekamy do 19 października, więc nie trać czasu, chwyć swe pióro i uwolnij wyobraźnię!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.