28. Konwent Miłośników Fantastki "Polcon" 2013 Toruń - znamy już datę

Informacja prasowa organizatorów Polconu 2013:

 

Na spotkaniu organizacyjnym, które odbyło się w dniu 8 listopada 2011roku, toruńskie Stowarzyszenie Gier i Fantastyki "Perła Imperium"wybrało datę, w której odbywać się będzie 28. Konwent MiłośnikówFantastyki Polcon 2013! Toruń będzie gościł wszystkich fanówprzybywających na tę imprezę w dniach 22-25 sierpnia 2013 roku(tradycyjnie impreza jest czterodniowa i obejmuje czwartek-niedzielę).

Polcon to ogólnopolski festiwal fantastyki organizowany od 1985 roku.Jego bogaty program obejmujący szeroko pojętą fantastykę w filmach,literaturze, komiksach oraz grach, przyciąga fanów z całej Polski,niezależnie od wieku. Na Polconie wręczana jest również prestiżowaliteracka Nagroda Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla. W 2013 rokuodbędzie się 28. edycja tego najważniejszego dla miłośników fantastykiwydarzenia.

Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki Polcon jest cyklicznymwydarzeniem, co roku organizowanym w innym mieście. W 2013 roku Polconodbywać się będzie po raz pierwszy w historii w Toruniu. Polcon jestimprezą o charakterze ogólnopolskim i co roku, niezależnie od miasta wktórym się odbywa, ściąga fanów fantastyki z całej Polski, dla którychjest to najważniejsze tego rodzaju wydarzenie w sezonie konwentowym.

Toruński Polcon jest organizowany przy Stowarzyszenie Gier iFantastyki "Perła Imperium, które od 2 lat z powodzeniem tworzyToruniu festiwal fantastyki Copernicon.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.