Spotkanie z Dmitrijem Głuchowskim już 17 listopada

Informacja prasowa wyd. Insignis:

 

Na stronie www.metro2033.pl został opublikowany siódmy, przedostatni już fragment Pitera Szymuna Wroczka. Książka miała premierę w minioną środę – wszystkich, którzy chcą poczuć klimat petersburskiego metra, zapraszamy do księgarń. 

Dziś do Polski przylatuje Dmitry Glukhovski, aby zaprezentować swoją nową książkę Czas zmierzchu oraz przedstawić książkę autorstwa Szymuna Wroczka pt. Piter, która rozpoczyna serię Uniwersum Metro 2033

Z Dmitrijem Glukhovskym będzie można się spotkać w najbliższy czwartek 17 listopada o godz. 18.00 w Empiku Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122 w Warszawie. Autor /Metra 2033 /będzie odpowiadał na pytania czytelników i podpisywał swoje książki.

W środę, 26 listopada Glukhovsky będzie gościem Marzeny Chełminiak w programie Dzień Dobry Bardzo w Radiu ZET. Autor będzie opowiadał o swojej książce Czas zmierzchu. W trakcie programu zostanie przeprowadzony konkurs, w którym będzie można wygrać dziesięciodniową wycieczkę do Meksyku dla 2 osób. 

Zapraszamy!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.