Antologia "Science Fiction" już w sprzedaży

Informacja prasowa wyd. Powergraph:

 

W piątek 18 listopada miała miejsce najnowsza, długo oczekiwana premiera wydawnictwa Powergraph. 
Antologia Science Fiction, czyli fantastyka naukowa twarda jak diament.
Antologia Science Fiction, czyli realistyczne narracje w futurystycznych światach, worldbuildingi rozrośnięte kryształowo jak zapis całkowania, naukowe paradoksy, szczypta futurologii i niewygodne pytania. I dreszcz emocji, kiedy docierasz do tego, co Niepoznane.
Teksty autorstwa Michała Protasiuka, Jakuba Nowaka, Rafała Kosika, Cezarego Zbierzchowskiego, Marcina Przybyłka, Andrzeja Miszczaka, Michała Cetnarowskiego, Pawła Majki, Wojciecha Szydy, Aleksandra Gütsche i Błażeja Jaworowskiego. I najnowsza minipowieść Jacka Dukaja.
Ta antologia pokazuje, jak wygląda bezkompromisowa hard SF pisana w XXI wieku.

Literatura science fiction oferuje nam, czytelnikom, tę najważniejszą, niezwykłą, niepodrabialną frajdę – możliwość zajrzenia do miejsc odległych w czasie i przestrzeni, uniwersów istniejących kiedyś lub gdzieś, ale też do wszechświatów ledwie potencjalnych czy wręcz niemożliwych. Dzięki nim możemy „śmiało kroczyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek”. Tam, gdzie prowadzi precyzyjna analiza rzeczywistości i znajomość praw nauki połączone z nieposkromioną wyobraźnią i fantazją pisarzy.

Tomasz Kołodziejczak z Posłowia


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.