Znamy datę kolejnego Coperniconu, początek TNF-ów

Copernicon na stałe zagościł już na konwentowej mapie Polski. Wiemy już, że przyszłoroczna edycja toruńskiego konwentu odbędzie się w dniach 27-29 września 2013 roku. To bynajmniej nie koniec dobrych wiadomości dla fantastów z miasta Kopernika, bowiem od najbliższej niedzieli ruszają Toruńskie Niedziele Fantastyczne.

Inicjatywa ta to comiesięczne, jednodniowe spotkanie, w czasie którego odbędą się przynajmniej jeden LARP oraz sesja RPG, a także szereg prelekcji dotyczących tych zagadnień oraz szeroko pojętej fantastyki. Nie zabraknie także innych atrakcji, w postaci m.in. Games Roomu z grami planszowymi dla każdego.

Pierwsza z tego cyklu impreza odbędzie się już 16 grudnia, w klubie Hades przy ulicy Posmurnej 65/67. Atrakcje trwać będą w godzinach od 12 do 18 zaś po ich zakończeniu rozpocznie się afterparty. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.copernicon.pl lub na stronie eventu: http://www.facebook.com/events/376802392408538/?ref=ts&fref=ts.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.