Zapraszamy na Toruński Weekend Fantastyczny

Toruńskie stowarzysznie "Thorn" nie próżnuje. Już za półtora tygodnia, w dniach 19-20 stycznia 2013, w mieście Kopernika odbędzie się pierwsza edycja Toruńskiego Weekendu Fantastycznego.

Impreza skierowana jest przede wszystkim do miłośników fantastyki, ale nie powinno zabraknąć atrakcji także dla fanów mangi i anime. Podczas konwentu ma odbyć się ponad 200 godzin programu! Oto podstawowe informacje na temat TWF-u:

 

CZAS I MIEJSCE:
Na Toruński Weekend Fantastyczny zapraszamy w dniach 19-20 stycznia 2013. Impreza rozpoczyna się w sobotę o godzinie 11:00 i trwa do oficjalnego zamknięcia, które odbędzie się w niedzielę o godzinie 16:00.

Główny budynek imprezy (Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu) otwarty dla uczestników będzie:

  • pierwszego dnia od rozpoczęcia imprezy, czyli godziny 11:00 do 21:00
  • drugiego dnia od godziny 10:00 do 16:00

AKREDYTACJA:
Koszt pełnej akredytacji wyniesie 10 złotych. Szczegółowy cennik:

  • akredytacja pełna (dwudniowa): 10zł
  • akredytacja jednodniowa (Sobota): 5 zł
  • akredytacja jednodniowa (Niedziela): 5zł

Za każdy przeprowadzony punkt programu prelegentowi przysługuje 50% zniżki.

Przewidywane są również zniżki dla młodszych uczestników - dzieci do lat 6-ciu wchodzą na Toruńskie Dnia Fantastyki za darmo! Akredytacje jednodniowe upoważniają do przebywania na terenie imprezy do godziny 21:00 w sobotę lub w niedzielę - do zakończenia punktów programu.

Akredytacja znajdować się będzie w głównym budynku imprezy – Młodzieżowym Domu Kultury w Toruniu Jednocześnie przypominamy, że osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemne oświadczenie podpisane przez opiekuna.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.copernicon.pl w zakładce TWF oraz na fanpage'u imprezy na Facebooku: http://www.facebook.com/weekendfantastyczny.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.