Znamy gości Kapitularza!

Informacja prasowa organizatorów Kapitularza 2013:

 

W przedostatni weekend września do Łodzi zjadą miłośnicy szeroko pojętej fantastyki, by wspólnie z pisarzami, prelegentami i wydawcami uczestniczyć w Łódzkim Festiwalu Fantastyki „Kapitularz 2013”.

Listę gości tegorocznej edycji Kapitularza otwiera Jakub Ćwiek - pisarz, kulturoznawca, scenarzysta, znawca i miłośnik popkultury. Kapitularz będzie jednym z przystanków autora podczas największej literackiej trasy w kraju: Rock&Read. Organizatorzy zapraszają na spotkanie z autorem w prawdziwie rockowej oprawie. Wśród atrakcji - premiera "Chłopców 2" oraz gry karcianej na podstawie bestsellerowego cyklu o Kłamcy.

Podczas tegorocznej edycji Kapitularza pojawią się również pisarze związani z klimatami grozy i horroru. Wśród gości znajdą się m.in.: Stefan Darda i Michał Gacek. Podobnie jak rok temu, podczas Łódzkiego Festiwalu Fantastyki swoje prelekcje wygłoszą Stanisław Mąderek i Witold Jabłoński.

Więcej informacji na temat gości tegorocznej edycji Kapitularza, można znaleźć na stronie internetowej lub na oficjalnym profilu na facebooku.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.