Graffiti - klubem festiwalowym Falkonu

Informacja prasowa organizatorów Falkonu 2013:

 

W tym roku oficjalnym klubem festiwalowym Falkonu zostało Graffiti. Klub znajduje się przy ul. Piłsudskiego 13, około kilometr w linii prostej od Targów Lublin. Będziecie tam mogli nie tylko spotkać się ze znajomymi, dobrze zjeść i wypić, ale również świetnie się bawić każdego falkonowego wieczoru.

Piątkowy wieczór w Graffiti to nie lada gratka dla miłośników mocnego uderzenia – koncert w ramach trasy Rebellion Tour III. Wystąpią takie zespoły jak: Hate, Vedonist, Pyorrhoea czy Banisher. Bilet na koncert dla uczestników Falkonu kosztuje tylko 10 zł.

W sobotę w klubie festiwalowym – Fantastyczny Atak Lublina! Być może słyszeliście już o słynnych lubelskich rockotekach w Graffiti, może mieliście nawet okazję w nich uczestniczyć – chociażby podczas Falkonu 2010 lub 2011. Jeśli nie, to tym razem musicie tam być. Wstęp tylko za okazaniem opaski, a wewnątrz czeka na Was przekrój klasyki światowego rocka.

W niedzielę w Graffiti coś, czego w Lublinie jeszcze nie było: Falkon Fiesta – fantastyczna impreza w strojach do białego rana. Na parkiecie będą miały okazję spotkać się elfy i androidy, wampiry i kowboje, herosi z komiksów, steampunkowe damy, punki z cyberwszczepami, gotyckie piękności, jednym słowem – wszystkie fantastyczne postaci, jakie tylko odwiedzą tegoroczny festiwal. Zachęcamy Was do tego, żebyście się przebrali i wzięli razem z nami udział w Fieście! Możecie liczyć na muzykę, która nie pozwoli usiedzieć w miejscu, świetną atmosferę oraz niespodzianki. Wstęp za okazaniem opaski.

W trakcie trwania festiwalu, od godziny 9 do 18* możecie kupić „Piwo Szczęściarza”. Po okazaniu barmanowi opaski (i dowodu tożsamości), za szklanicę złotego trunku zapłacicie k6+2 zł, czyli, w zależności od wyniku rzutu kością, od 3 do 8 zł. Niech szczęście Wam sprzyja!

*Akcja „Piwo Szczęściarza” startuje już w piątek wraz z otwarciem akredytacji.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.