Premiera e-booka "Sezonu burz" Andrzeja Sapkowskiego

Informacja prasowa CDP.pl:

Od dziś dostępny jest już do pobrania e-book „Wiedźmin: Sezon Burz – Edycja Rozszerzona” autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Książka w wersji cyfrowej dostępna jest tylko w sklepie cdp.pl!

Najnowsza powieści Andrzeja Sapkowskiego, w specjalnej rozszerzonej edycji, jest już do pobrania w ofercie platformy cyfrowej dystrybucji CDP.pl (http://cdp.pl). Osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe dostęp do e-booka otrzymały już wczoraj w godzinach wieczornych. Serwis cdp.pl jako jedyny sklep posiada w swojej ofercie pełną wiedźmińską sagę, a „Wiedźmin: Sezon burz – edycja rozszerzona” jest szóstym e-bookiem o przygodach Geralta, dostępnym w katalogu.
 
„Ogłoszenie cyfrowej edycji „Sezonu Burz” wzbudziło wielkie zainteresowanie wśród fanów prozy Andrzeja Sapkowskiego. Cieszy nas tak duże zainteresowanie tym tytułem w e-booku, bo widać, że z czytelnictwem w Polsce wcale nie jest tak źle jak często się słyszy, a po drugie i ważniejsze pokazuje, że ludzie chcą płacić za legalne produkty” powiedział Michał Gembicki, Dyrektor Zarządzający Cdp.pl
 
E-book „Wiedźmin: Sezon Burz” jedynie do końca roku oferowany jest w specjalnej, rozszerzonej wersji oraz w promocyjnej cenie 24,99 zł. Cyfrowa edycja książki, dostępna tylko w cdp.pl, została opatrzona wstępem samego Andrzeja Sapkowskiego. Poza tym w jej skład, oprócz samego e-booka, wchodzą ekskluzywny, liczący ponad 200 stron album zawierający blisko 500 ilustracji postaci, potworów i miejsc stworzonych przez grafików ze studia CD Projekt RED – twórców gier Wiedźmin i Wiedźmin 2: Zabójcy Królów  w wersji PDF oraz muzykę inspirowaną grą „Wiedźmin 3: Dziki Gon” zespołu Percival. E-booka „Wiedźmin: Sezon Burz – Edycja Rozszerzona” można kupić na stronie https://cdp.pl/ksiazki/sezon-burz.
 
O „Sezonie Burz”:
Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu zaskakuje. „Sezon Burz” nie opowiada bowiem o młodzieńczych latach białowłosego zabójcy potworów ani o jego losach po śmierci/nieśmierci kończącej ostatni tom sagi. 
„Nigdy nie mów nigdy!” W powieści pojawiają się osoby doskonale czytelnikom znane, jak wierny druh Geralta – bard i poeta Jaskier – oraz jego ukochana, zwodnicza czarodziejka Yennefer, ale na scenę wkraczają też dosłownie i w przenośni postaci z zupełnie innych bajek. Ludzie, nieludzie i magiczną sztuką wyhodowane bestie. Opowieść zaczyna się wedle reguł gatunku: od trzęsienia ziemi, a potem napięcie rośnie. Wiedźmin stacza morderczą walkę z drapieżnikiem, który żyje tylko po to, żeby zabijać, wdaje się w bójkę z rosłymi, niezbyt sympatycznymi strażniczkami miejskimi, staje przed sądem, traci swe słynne miecze i przeżywa burzliwy romans z rudowłosą pięknością, zwaną Koral. A w tle toczą się królewskie i czarodziejskie intrygi. Pobrzmiewają pioruny i szaleją burze. I tak przez 404 strony porywającej lektury.

WIEDŹMIN. SEZON BURZ to w wiedźmińskiej historii rzecz osobna, nie prapoczątek i nie kontynuacja. Jak pisze Autor: Opowieść trwa. Historia nie kończy się nigdy…


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: