Dni Fantastyki 2016

Podstawowe informacje

Dni Fantastyki (DeeFy) to obecnie największa i jedyna organizowana nieprzerwanie od tylu lat impreza z branży fantastycznej na Dolnym Śląsku, a także jedno z najważniejszych tego typu wydarzeń w Polsce. Corocznie gromadzi ok. 2000-2500 miłośników fantastyki – nie tylko wrocławian, ale również fanów przyjeżdżających do nas z różnych części kraju. Pierwsze Dni Fantastyki odbyły się jeszcze w erze przedfejsbukowej, w 2004 roku. Od tamtego czasu w trakcie kolejnych 11 odwiedziło nas kilkuset gości: pisarzy, redaktorów czasopism, rysowników, twórców gier, aktorów, reżyserów, artystów z Polski, Europy i USA.

 • Miejsce: Wrocław
 • Termin: 13-16.05.2016
 • Dokładny adres: CK Zamek, pl. Świętojański 1
 • Strona internetowa: http://www.dnifantastyki.pl/2016/

Cena:

Wszystkie rodzaje biletów będą dostępne na terenie imprezy w czasie jej trwania.

Ceny biletów na Dni Fantastyki 2016 wraz ze zniżkami:

 • Karnet – 40zł (z kartą Urbancard Premium 32 zł) (w ramach karnetu przysługuje wstęp na trzy dni imprezy, opaska, folder oraz tabela programowa)
 • Karnet Przedsprzedaż – 30zł (w ramach karnetu przysługuje wstęp na trzy dni imprezy, identyfikator, opaska, folder oraz tabela programowa)
 • Bilet jednodniowy: piątek – 20 zł (z kartą Urbancard Premium 18 zł) (w ramach biletu przysługuje wstęp na I dzień imprezy do godziny 24:00, opaska oraz tabela programowa)
 • Bilet jednodniowy: sobota – 25zł (z kartą Urbancard Premium 20 zł) (w ramach biletu przysługuje wstęp na II dzień imprezy do godziny 24:00, opaska oraz tabela programowa)
 • Bilet jednodniowy: niedziela – 20zł (z kartą Urbancard Premium 18 zł) (w ramach biletu przysługuje wstęp na III dzień imprezy do godziny zakończenia imprezy, opaska oraz tabela programowa)
 • Karta noclegowa – 10zł (uprawnia do 2 noclegów w szkole noclegowej, liczba kart jest ograniczona)

  Dla twórców programu przewidzieliśmy zniżkę do 100% – obowiązuje tylko przy zakupie karnetu za 40zł, nie obowiązuje przy karnetach kupionych w przedsprzedaży.
  Zniżka obowiązuje zależnie od liczby zgłoszonych punktów programu.

PRZEDSPRZEDAŻ

Zachęcamy do skorzystania z naszego systemu przedsprzedaży! Dzięki niemu uzyskasz 3 dniowy karnet ze zniżką 10 zł.

Dzieci do lat 7, które przyjdą z opiekunem opłacającym wstęp, wchodzą za darmo. Opiekun rozumiany jest tutaj jako osoba, która ukończyła 16 lat i jest członkiem rodziny uczestnika korzystającego z ulgi. Jeżeli opiekun nie jest osobą spokrewnioną z korzystającym z ulgi (np. sąsiad, bliski znajomy), wtedy wymagana jest pisemna deklaracja rodziców uczestnika, wskazująca opiekuna z imienia i nazwiska. Jeden dorosły opiekun może wejść na imprezę maksymalnie z dwójką dzieci, za które nie opłaca wstępu.

W przypadku osób niepełnoletnich przebywających na imprezie bez opiekuna wymagana jest zgoda prawnych opiekunów.

News

więcej...