Focon - Fantasy Online Convention 2021

Podstawowe informacje

Każdemu, kto usłyszy “konwent”, w głowie pojawiają się wspomnienia z prelekcji, barwne stoiska wystawców i niepowtarzalna atmosfera związaną z towarzystwem setek ludzi o tych samych zainteresowaniach. A co, jeśli powiedzielibyśmy Ci, że to wszystko, a nawet więcej, możesz mieć w świecie wirtualnym?

Focon, czyli Fantasy Online Convention, podjął wyzwanie stworzenia konwentu specjalnie zaprojektowanego na potrzeby rzeczywistości wirtualnej. Choć wydarzenie jest inspirowane tradycyjną formułą, to pełno w nim rozwiązań stworzonych specjalnie dla potrzeb internetu.

Dzięki swojej niematerialnej formie Focon ogranicza tylko wyobraźnia organizatorów. Ani czas, ani w przestrzeń nie są przeszkodą. Każdy prelegent czy wystawca może być z innego kontynentu. Już dziś wśród ogłoszonych gości są nie tylko Polacy, ale też Amerykanie oraz Chinka, a będzie jeszcze więcej twórców z najróżniejszych krańców świata. Program jest budowany tak, aby zapewnić gości ze wszystkich dziedzin nie-mainstreamowej, fantastycznej, rozrywki, począwszy od książek i gier planszowych, przez filmy i mangę aż do gier komputerowych.

A to wszystko bez kolejek, z prywatną kanapą i łazienką oraz salami prelekcyjnymi nawet dla 250 osób, czyli w najbardziej komfortowych warunkach, jakie można sobie wyobrazić.

  • Miejsce:
  • Termin: 24-25.04.2021
  • Strona internetowa: http://focon.pl/

Cena:

wejście bezpłatne

News

więcej...