Skocz do zawartości

knark

Użytkownicy
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez knark

  1. knark

    Seria Gothic

    A ja lubiłem najemników właśnie za to, że to tacy ''czyści'' wojownicy. Nie żadni paladyni z łaskami innosa i prowizorycznymi czarami. Niby w jedynce są też strażnicy ze starego obozy, ale najemnicy wydają się jednak najbardziej doświadczeni w machaniu mieczem, toporem czy czym tam jeszcze można. A spośród magów, złodziei, paladynów i innych klas postaci wojownik jest moją ulubioną. A przecież najemnik w 2 części ''mutuje'' w łowce smoków, a niech mnie piorun z samego szponu beliara trzaśnie jeśli to nie jest jedna z moich ulubionych frakcji w grach ever. PS. jak dla mnie to gra najemnikiem jest trudna tylko na początku gdy już wyrobimy staty to siekamy naszym wielkim dwuręcznym mieczorem praktycznie wszystko, może oprócz smoków, ale to tylko w nocy kruka. To może teraz zapytam o coś odnośnie postaci, jaka była wasza ulubiona(oprócz bezimiennego) Ja najbardziej lubiłem gorna, taki koleś do bitki i wypitki. Sympatyczny i odważny, gotowy ruszyć w paszcze lwa, czyli do górniczej doliny, po to by w razie ataku orków ostrzec swoich kamratów.
  2. knark

    Seria Gothic

    No, ja chyba jeszcze trochę poczekam zanim przejdę jedyneczkę, ostatnim razem tak mi się wryła w mózg, że muszę trochę pozapominać . To może ja zadam pytanie? Jaka była wasza ulubiona gildia z uzasadnieniem wyboru. (raczej z gothic 1 i 2). Mi najbardziej podobała się gildia najemników, twardzi ludzie którzy potrafią o siebie zadbać, lubią dobrze wypić i są bardzo odważni, bynajmniej króla i orków się nie boją. Takich ludzi właśnie lubię. Nie tacy chamscy jak strażnicy z obozu Gomeza i takie świry jak z ci z obozu sekty. W dójce charakter im się zbytnio nie zmienił, za to pozostałe frakcje są już inne. Skomentuję to tak, bezi mi nie pasuje za bardzo z jego ironicznym charakterem do zbroi paladyna lub strażnika(bezimienny był przecież skazańcem w kolonii), a tym bardzie w roli przemądrzałego maga ognia. Pozdro!
  3. knark

    Seria Gothic

    No cóż, ja bardzo lubiłem w gothicach przechadzać się nocami po różnych miejscówkach lub pić piwo razem z kumplami najemnikami 2 obu częściach. Niby strata czasu, niby mogę iść zrobić questa albo poexpić gdzieś w lesie, ale ta gra powala klimatem, i jak się człek wczuje to można dosłownie odlecieć . PS. a ulumulu przypadkiem nie sprawiało, że orkowie nas szanowali i nie atakowali, bo z tego co pamiętam to mimo tego ulumulu i tak ze mną gadać nie chcieli?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...