Skocz do zawartości

Blutok

Użytkownicy
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Blutok

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. wiesz, jak patrzysz pierwszy raz na tekst, to nie wiesz czy jest on dobry, czy zły, a jak na rysunek to niemalże od razu go oceniasz, dlatego większy pociąg do słowa pisanego. Poza tym wydaje mi się, że pisanie wydaje się dla wielu łatwiejsze aniżeli stworzenie rysunku. Błąd. Obie sztuki są trudne i bez krztyny talentu i treningu nic nie wskóramy. Co do rysunków... mógłbym parę swoich zeskanować, ale oczy by wam wypaliło, i to nie dlatego, że są takie dobre. Wręcz przeciwnie
  2. Blutok

    Wrota Zachodu.

    taki offtop: tak te systemy obronne są mega. Tylko trzy klucze rejestracyjne gry poprzez internet... toż to flaki można sobie wyrwać...
  3. Blutok

    PsT i crashe...

    spróbuj zmienić język windy na angielski :> Ogólnie ja na viście gram w tormenta z eXtra klasyki (kupiłem na allegro) i ładnie działa.
  4. Blutok

    Morte

    Morte, gadająca czaska "I jeszcze jedno: nie ufaj czaszcze" Jest diabelnie śmieszny, szczególnie na punkcie piękności, którym zdarzyło się umrzeć Które jego teksty najbardziej was rozśmieszyły? Mnie ogólnie podobają się jego walki słowne z innymi NPC-ami (diabelnie dobre w dialogach) czy może macie coś szczególnego?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...