Skocz do zawartości

szynszyla

Użytkownicy
  • Postów

    8
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia szynszyla

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Pamiętam, że jako mała dziewczynka patrzyłam jak dziadek gra w Obliviona, zawsze uwielbiałam patrzeć na tę grę to on zaraził mnie niesamowitą pasją... Pierwszą grą w którą zagrałam samodzielnie był Drakensang, gra moim zdaniem bardzo dobra, oczywiście sporo bym poprawiła ale mam do niej wieeelki sentyment Może nie było to tak dawno temu ale kilka dobrych lat minęło, w zasadzie gra baardzo młoda w porównaniu do odsłon które piszą inni użytkownicy Natomiast Obliviona będę wspominać chyba najlepiej jako mój start z grami tego typu Chwila! Zapomniałam o "kwadratowej" strzelance? Chyba można tak powiedzieć, nie pamiętam zbyt wiele ale wiem, że patrzyłam na tę grę jak zahipnotyzowana, nie pamiętam już nawet jak się nazywała. Niestety część dzisiejszych gier nie dorównuje tym starszym :/
  2. Chodziło mi o Bodahna Feddica czy coś takiego... aczkolwiek chyba już nici z tego bo wchodzę na pierwsze piętro fortu Drakon ale jestem pewna, że takie prezenty się tam znalazły...jeżeli w dalszej części tzn. w dodatku lub DLC nie spotkam Sandala i Bodahna to nici bo z tego co widzę, Sandal w forcie nie ma tych rzeczy :/
  3. Hej, mam nadzieję, że ktoś jeszcze tu wpadnie, chodzi mi o prezenty dostępne u kupca w obozie, np. brzydkie buty. Czy są one związane z konkretnymi DLC, bo kiedy próbowałam dać je towarzyszom punkty przyjaźni dodawały lub odejmowały się ale prezent nie zniknął z ekwipunku więc pomyślałam, że tutaj poszukam odpowiedzi
  4. Dziękuję serdecznie wszystkim za pomoc, dziwnym trafem gdy przystąpiłam do ostatniego zadania, przed spotkaniem z Riordanem w zamku Redcliffe zadania które się zbugowały zaliczyły się i nie ma żadnego problemu, ale i tak dziękuję i pozdrawiam, przy okazji jeszcze raz Szczęśliwego Nowego Roku i powodzenia w grach !
  5. Ok problem specjalizacji rozwiązany ale może zna ktoś ewentualnie jakiś kod na zaliczenie zadania? Jeśli chodzi o specjalizację wystarczy cofnąć się do zapisu przed specjalizacją tj u mnie mistyczny wojownik i po prostu zdobyć ją ja poprosiłam obecność i wczytać aktualny stan gry i wszystko powinno być w porządku
  6. Być może dzięki bardzo, pozdrawiam )
  7. Tak chodzi o ten szal. Z poradnika korzystam a z zadaniem spróbuję jeszcze raz, kilka razy próbowałam ale może będzie warto sprawdzić. Dziękuję i pozdrawiam Szczęśliwego Nowego Roku!!! ^^
  8. Cześć, mam pytanie dotyczące specjalizacji w DA Origins. Gram magiem (poz. 20) i chciałabym zapytać się o specjalizację, a mianowicie mistyczny wojownik. Mam problem ponieważ wykonałam zadanie mistyczny wojownik w ruinach lasu Brecilian a specjalizacji jak nie było tak nie ma po wykonaniu zadania kilka razy wchodziłam do ruin aby sprawdzić czy nie popełniłam gdzieś błędu, wszystko na nic Może ktoś z Was miał podobną sytuację i proszę o napisanie rozwiązania. Mam jeszcze 2 problemy, otóż w zadaniu dotknięta klątwą napisane jest iż mam odnieść szal Danyli jej mężowi, niestety kiedy przychodzę do dalijskiego obozu nie ma go tam... Następnie zadanie patronka swego rodu nie chce się zaliczyć pomimo tego, że już dawno jest po koronacji króla Orzammaru. Mam nadzieję, że pomożecie mi w rozwiązaniu wyżej wymienionych problemów. Z góry bardzo dziękuję.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...