Skocz do zawartości

Kasia

Użytkownicy
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasia

  1. Kasia

    Wiedźmin - kawał

    Odpowiem więc: W grze Wiedźmin Jaskra dubbingował niejaki Jacek Kopczyński, który w zamierzchłych czasach podkładał głos Fredowi z kreskówki Scooby Doo 8) Swoją drogą ten pan ma też wiele innych ciekawych dubbingów na koncie (m.in. Lee z serii Gothic) ;D
  2. Kasia

    Wiedźmin - kawał

    Niewielkiemu gronu osób to można sprzedać, że Jaskier był dobrym znajomym niejakiego Scooby'ego Doo. Kto doszuka się koneksji, ten dostanie buziaka
  3. Niestety, chyba mnie z kimś pomyliłeś, bo nie spałam tam na miejscu, tylko u koleżanki w mieszkaniu :-[ . Ale słyszałam, że dużo ciekawych rzeczy się tam w pokojach noclegowych działo . Trochę żałuję, że nie zarezerwowałam sobie tam miejsca...
  4. Bedziecie w Toruniu!? Super! Byłam z kolegą i koleżanką na Pyrkonie w Poznaniu i bardzo mi się podobało, widziałam też waszą relację i zdaje mi się, że was pamiętam :o . Chciałam też przyjechać do Torunia, ale nikt z moich znajomych nie może wtedy jechać :-\ . Ale skoro wy będziecie, to może się wybiorę
  5. Witam więc! Przepraszam, że sie nie przywitałam, ale nie zauważyłam tego tematu wcześniej :'( Uwielbiam fantastykę, o enklawie dowiedziałam się od brata, przepadam za twórczością H.P. Lovecrafta, a Władce Pierścieni oglądałam już chyba miliony razy! Pozdrówka!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...