Skocz do zawartości

Bloodmorgh

Użytkownicy
  • Postów

    8
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Bloodmorgh

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Mi się marzy półautomatyczny RPG. W sensie siedzimy dajmy na to na G+ hangoucie i mamy dodatkowe oprogramowanie, które wspomaga wszystkich graczy - wirtualne rzuty kością i możliwość projektowania i wykonania własnego modelowego RPG. Takie połączenie technologii + trochę klasycznych sesji RPG to by było dopiero coś....
  2. Zdecydowanie wolę kinówkę dubbing zabija często klimat gry. Z drugiej strony taki Baldur's Gate był idealnie spolszczony...
  3. Oj grałem, ale z pewnością to nie jest to na co czekają fani serii. Niektórzy recenzenci się zlitowali, ale nie sądzę, by gra przetrwała kolejny rok - przykład recenzji. http://darmowegrystrategiczne.pl/gry_strategiczne/command_and_conquer_tiberium_alliances_recenzja/
  4. Cały czas wracam do Baldurs Gate, ale uwielbiam też Final Fantasy lub Fallouta. TO były gry.
  5. Soundtrack Age of Conan jest świetny, Baldurs Gate albo Star Wars Old Republic - świetnie skomponowane
  6. Akutalnie bo w roku 2015 to i tak jedna z najfajniejszych gier przeglądarkowych jakie istnieją i nie dziwie sie, że porównują ją do Diablo. Ok może te mikropłatności dają w kość, ale to wciąż kawał świetnej gry!
  7. Ja też miałem z tym problem, ale zrobiłem reset bo myślałem, że bug a tu po prostu moja nieuwaga...
  8. Moja pierwsza gra...kurcze to chyba była gra w czołgi na komputerze z zielonym ekranem kiedy to było? Pamiętam, że byłem przerażony jak szybko musiałem przestać grać! Czas leciał niemiłosiernie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...