Skocz do zawartości

tayen

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia tayen

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Na swoją wyprawę wzięłabym bohatera filmu "Vikings" Flokiego. Od pierwszego odcinka stał się on moim ulubieńcem. Zafascynował mnie swoją dualistyczną postawą idealnie wpisujący się w trickstera. Podobnie jak Loki, nordycki bóg na którym jest wzorowany, nie może być jednoznacznie określony jaki dobry bądź zły charakter. Przy tym jest nie ustępliwy, wierny przede wszystkim sobie i swoim ideałom. Nie boi się balansować na krawędzi i przekraczać ją tanecznym krokiem ze śmiechem na ustach. Taki kompan byłby najlepszy! Wiadomo by było iż przy nim wyprawa byłaby prawdziwą przygodą, nie zlęklibyśmy się przeciwnością. I co najważniejsze w nim od początku wiedziałabym że nie mogę mu ufać. Sama z natury jestem powściągliwa wobec ludzi i gardzę ułudą. Floki jest szczery w swojej nieokiełznanej naturze i nie ukrywa iż nie można mu nigdy do końca zaufać, nawet własnych bogów może zdradzić. Ale będąc przygotowanym na to paradoksalnie można mu wiele zawierzyć.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...