Skocz do zawartości

aniolbezserca

Użytkownicy
  • Postów

    150
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez aniolbezserca

  1. @Mrozie Higuain bardzo się zmienił przez całą swoją karierę - do Madrytu przyszedł jako młody chłopak o bujnej czuprynie, a karierę kończył jako zakolak z pokaźnym brzuszkiem (zresztą już w stolicy Hiszpanii wypominali mu, że jest za gruby). Tutaj przypomina tego z początków swojej przygody z "Królewskimi". Dziś pewnie Czarnej Wdowie dałbym zawodniczce z żeńskiej sekcji z największą liczbą bramek, ale z tego co mi się wydaje - wtedy takowej nie było. Pepe i Ramos to nieszczególnie potrzebowali FaceSwapa więc jak na mój gust najciekawiej wyszedł Casillas. @Murky Taka ciekawostka trochę propos wrestlingu - istnieje piłkarz Hulk, który miałby spore szanse w tej dyscyplinie i w sumie trochę nawet do tego komiksowego podobny XOXOXO z innej beczki: Kane negocjujący swój transfer z żydowską kutwą, która rządzi Tottenhamem Kane czy Kano lepszy?
  2. AI robi robotę https://www.youtube.com/watch?v=dFDXHnCliWc&t= A jakiś czas temu Gruch z Chłopaki nie płaczą promował grę fabularną Zabić Smoka!
  3. Samodzielnie stworzony czar. Nie korzystałem z żadnych modów (niby na tel powinny działać, ale wolałem nie ryzykować).
  4. Czy wybór penisa ma wpływ na rozgrywkę?
  5. Zwłaszcza, że przez te 11 lat cześć z nich zdążyła pokończyć kariery lub jest na piłkarskich emeryturach
  6. Ostatnio podczas robieniu porządków na Google Drive dokopałem się do starej grafiki do artykułu z 2012 porównującego piłkarzy Realu Madryt do kinowych Avengersów - prostackie przeklejenie twarzy na filmowy plakat. W weekend pobawiłem się nieco Face Swapperem i szczerze mówiąc jestem zaskoczony efektem:
  7. Cóż na DTRPG były święta w lipcu, więc czemu także tego Z tej okazji odsłuchajmy Last Xmas
  8. 100 godzin? Przecież tę grę można ukończyć w 10 minut
  9. Swego czasu korciło mnie żeby zrobić nagranie jak jeden spell rzucony w podłogę sprowadza zagładę na całą karczmę lub jak moja postać zrzuca napalm na Balmorę
  10. O czyli tłumaczenia wzięli z D&D 5E od Rebela.
  11. Wolny Strzelec Z okazji Free RPG Day przygotowałem archetyp dla Łotra preferującego walkę dystansową zamiast bezpośrednich konfrontacji. PS: Morderca o twarzy dziecka został poprawiony.
  12. Jeśli chodzi o łzę ducha i magiczną buteleczkę - warto wrócić do Koluhma i powiedzić mu że próbując okantować karczmarza oszukał sam siebie bo buteleczka była cenna - wówczas wpadnie dodatkowe 450 PD ;)
  13. Dawno niczego nie stworzyłem. Dziwne są ścieżki inspiracji albowiem W związku ze zbliżającym się finałem piłkarskiej Ligi Mistrzów (sobota, godz. 21:00) wspominałem decydujące starcia poprzednich edycji. Bohater pojedynku z 1999 roku, Norweg Ole Gunnar „Morderca o twarzy dziecka” Solskjaer zainspirował do stworzenia archetypu dla Łotra będącego wariacją Mistycznego Oszusta, Skrytobójcy oraz… klasy prestiżowej Ghost-faced Killer z Complete Adventurer (D&D 3.5e). https://przygody-dnd-5e.blogspot.com/2023/06/morderca-o-twarzy-dziecka.html
  14. Chciwość blokuje zdrowy rozsądek. WotC najwidoczniej wierzyło do końca w siłę swojego poprawnie politycznego korpobełkotu.
  15. Na chwilę obecną tak. Poza tym SRD 5.1 do bieżącej edycji ma stać się Creative Commons, co oznacza, że bedzie można z niego korzystać praktycznie bez ograniczeń.
  16. WotC pojechało po bandzie. W ubiegły weekend wyciekły projekty nowego OGL (ver. 1.1), które było nastawione na rozwalenie konkurencyjnych biznesów i zniechęcenie ludzi do wchodzenia na KS. WotC w całej swej korporacyjnej mądrości doszło do tego, że podmioty, które generują przychody > 50k będą się musiały to raportować, a jeśli przychody będą powyżej 750k to wówczas będą musiały płacić 20-25% haraczu. Od PRZYCHODU a nie dochodu. Dodatkowo pojawiła się kwestia tego, że WotC miałoby prawo wypowiedzieć licencję i przejąć od twórców ich materiały. Pół biedy gdyby to dotyczyło OD&D, ale to miało dotyczyć do wszystkich edycji "dedeków". Wiele wydawnictw zareagowało tak, że będzie tworzyć własne mechaniki (modyfikacje) oraz OGL do nich, a WotC może się udławić swoje. Critical Role, które siedzi w kieszeni WotC dało między wierszami do zrozumienia, że nie lubią tego (bo sami zaczęli tworzyć duże niezależne rzeczy). Masa ludzi porezygnowała z subskrypcji na D&DBeyond. Ostatecznie WotC wydało dość żenujące oświadczenie, że wszystko co rezygnowała to dla dobra fandomu, żeby bronić inkluzwyności przed hejtem i wyzyskiem złych korpo (chędożeni hipokryci),a le między wierszami dali do zrozumienia, że będą działać, ale nie na tak wielką skalę. Narychotwałem list do CEO WotC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  17. Lionhearta pożyczonego od kumpla mam zainstalowanego na jakimś stary dysku. Fajna gierka, szkoda, że tak bardzo niedorobiona.
  18. Podejrzewam, że mogłoby to zadziałać - Eno do czasu opuszczenia przez postać lokacji byłby obecny. Niezbyt honorowe i pasujące lepiej do Mrocznego Bractwa rozwiązanie. PS: Linki do solucji Morrowinda działają
  19. Wszystkiego dobrego! Mam nadzieję, że zmiany przyciągną ludzi na forum
  20. Postać dzięki zakończeniu zadania z Nićmi uzyskuje specjalne zaklęcie Zdolność Mephala (Kameleon 50% i +10 do ataku na 60 sekund). Żeby odzyskać Nici postać przy awansie na arcymistrza musi wyzwać Eno na pojedynek - jeśli pozwoli mu odejść to nie odzyska już Nici. PS: Link nadal nie działają jak powinny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...