Skocz do zawartości

kendzior

Użytkownicy
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kendzior

  1. kendzior

    Skąd jesteś?

    Rycerza z gipsu to nawet i w Malborku kupisz
  2. kendzior

    Wiara

    :3 :O Jaki ten internet mały. Aloha!
  3. kendzior

    Wiara

    Przyganiał kocioł garnkowi z tym umniejszaniem. A co, udowodnisz istnienie Boga empirycznie? Nie wiem, co ma teoria do wiary, najwidoczniej jakieś nowe definicje powstają. EDIT: Eh, już mi się od pośpiechu machnęło trochę. Nie wiem co ma teoria do tego czy Ty wierzysz w Boga oczywiście, a nie do wiary jako takiej.
  4. kendzior

    Wiara

    Widzę, że dyskusje na tematy teoretyczne, bo jak niby wiara może być jakimkolwiek innym, z miejsca przenosisz na grunt życiowy i argumentujesz standardowo "nie spotkało Cię, a ja wiem!" Meh, wolałbym już z gravlem podyskutować.
  5. kendzior

    Wiara

    Tyle, że Twoim zdaniem miłosierność ma się objawiać tym, że na każdą krzywdę Bóg zakrzykni "OMIGOD THATS NOT FAIR" i karzącą ręką sprawiedliwości dosięgnie złoczyńców. WRONG. Skoro nas wszystkich stworzył i jesteśmy na jego podobieństwo to miłosierdzie objawiać się może tym, że wszystkim masowym mordercom, chamom i brutalom daje szanse na odmienienie swojego życia zamiast pierdzielnąć od razu piorunem. I nie umawiam się, ani nie uznaję, że piszesz o rzeczach "którym nie da się zaprzeczyć" bo żadnej prawdy absolutnej nie głosisz.
  6. kendzior

    Wiara

    Nie, to co Ty wymieniłaś to jest wynik działań człowieka. Poza tym można uznać, że wszystko co wymieniłaś jest częścią jakiegoś wielkiego planu i to ma być coś w stylu Sodomy i gomory. Można też iść na łatwiznę i uznać, że Bóg nie jest interwencyjny i w ten sposób przejawia się nasza wolna wola.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...