Skocz do zawartości

Szynsz

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Szynsz

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Witam Jestem nowy ale zacznę z grubej rury. Od pewnego czasu "gram" w sesje online i PBF (gry typu Kroniki Fallathanu itp, wątpię by ktoś słyszał) Jakiś czas temu postanowiłem dać upust swojemu marzeniu zostania piratem. Szukając takowych gier lub PBF-ów natrafiałem tylko na różnego rodzaju wersje "Piratów z Karaibów", co nie do końca mi pasowało. I tutaj narodził się pomysł stworzenia własnego, wymarzonego PBF-a. Jednak jak zawsze w takich sytuacjach pojawiają się problemy, tak było i tym razem. Głównym problemem jest brak doświadczenia w tworzeniu systemów RPG jak i ekipy na start (w tym także techniczno- phpowskiej). Dlatego proponuje wszystkim chętnym współprace w owym projekcie. Na stan dzisiejszy system jest spisany jednak na pewno jest niedoskonały i wymaga dopracowania (wszystkim ewentualnym chętnym prześle teks w formie elektronicznej. Forum na razie nie jest założone gdyż nie miałem takiej potrzeby do tej pory (byłem jedyną osobą pracującą nad grą), jednak gdy tylko zbierze się ekipa. Z założenia system jest pozbawiony magi i tego typu specjałów. Jeśli są chętni proszę się wpisywać w tym temacie. P.S. Wybaczcie jeśli pozwoliłem sobie na zbyt wiele.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...