Skocz do zawartości

Zimek

Użytkownicy
  • Postów

    29
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O Zimek

  • Urodziny 29.08.1990

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Zimek

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. No toż mówię, że ciepło było. Ale neguję wypowiedź Bardala, jakoby były takie temperatury jak teraz Nie złapałeś o co chodzi, czepiłeś się tylko jednego słowa, wyjąłeś z kontekstu i rzuciłeś swoją wiedzą o ścianę. Chodziło mi że mogło być trochę chłodniej niż teraz, ale i tak gorąco. Kończmy tę farsę.
  2. Uwierz mi, 25*C lub 40* to zaj****ta różnica, szczególnie w zbroi Jakby ludzie z tamtej epoki mieli walczyć w 40*C, to raczej nie daliby rady walczyć. Ale co tam, no nie? Po prostu przyjmijmy, że to wszystko jedno... A uwaga Bardala nie była w porządku, bo była nieprecyzyjna, a Ty się do tego dołączyłeś, prowokując mnie do odpowiedzi
  3. Viear, wybacz, ale jeśli np. ówczesny kronikarz napisałby, że podczas bitwy pod Grunwaldem było gorąco jak cholera, to ok - ale nie podał Ci temperatury, która mogłaby potwierdzić, jak gorąco było. Pamiętaj, że klimat się zmienia i 600 lat temu było o wiele chłodniej. 25*C mogło być potwornym upałem Nie wolno uogólniać nowo zapoznanej informacji do dla siebie oczywistych faktów.
  4. Ja jak zwykle, wszystko na spontanie Dzisiaj załatwiam sprawy z wyjazdem No i już mam kisiel w majtkach na samą myśl o tym konwencie
  5. Yea, nie zdałem egzaminu ze starożytności. Czyli kampania wrześniowa się szykuje...
  6. Zimek

    Co czytacie?

    Obecnie: Georgij Ostrogorski "Dzieje Bizancjum". Podręcznik do egzaminu, i albo będę mógł go pożegnać w środę, albo dopiero we wrześniu W najbliższym czasie planuję zająć się "Dziewczyną z sąsiedztwa" Jacka Ketchuma oraz "Pustynną Włócznią" Petera Bretta.
  7. Zimek

    Mundial 2010

    Z dzisiejszych meczów widziałem tylko Holandia - Dania, i muszę powiedzieć, że Duńczycy mieli wielkiego pecha. Ta bramka samobójcza na początku drugiej połowy wyraźnie podcięła im skrzydła. Przestali kontratakować, skupili się wyłącznie na tym, żeby nic więcej nie stracić. A zmiany w zespole Holandii były na tyle skuteczne, że ostatecznie było 2:0. Mecz jednak bez polotu, mało ładnych akcji, wolne tempo, szczególnie w drugiej połowie gdy atakowała tylko Holandia. Wciąż czekam na mecz Hiszpanii
  8. Je, sesja chyli się ku końcowi! Jeszcze tylko jeden, najgorszy, egzamin ze starożytności w środę i laba! Tylko gdyby mi się chciało cokolwiek zrobić, żeby ten egzamin zaliczyć... ;D
  9. Zimek

    Mundial 2010

    Trzeba Anglików nauczyć piłkę łapać...
  10. Zimek

    Mundial 2010

    Koreańczycy ładnie pocisnęli Greków, co prawda całego meczu nie oglądałem i ominąłem bramki, ale same akcje tworzone przez nich mogły się podobać... Przy okazji dało się zauważyć, jak Grecy są wolni. Dzisiejsze mecze zapowiadają się ciekawie, ale wyników nie będę obstawiał. Podejrzewam, że Argentyna wygra swój mecz, ale Anglia z USA może zremisować.
  11. Zimek

    Co czytacie?

    JayLu, gdzie wyczytałeś że trylogia husycka jest lepsza od Wiedźmina? A tym bardziej to "wiele osób"? Husycka jest w ogromnym cieniu Wiedźmina, każdy Ci to powie Ja po Narrenturm nie jestem w stanie ruszyć drugiego tomu :
  12. Zimek

    Mundial 2010

    Ja kibicuję Hiszpanii, może w końcu coś urwą na MŚ Król Strzelców? Hm... Ktoś z Hiszpanów Tylko nie potrafię wybrać, czy Torres czy Villa. No, może jeszcze Messi, on pewnie będzie chciał sobie postrzelać
  13. Zimek

    Czego słuchacie?

    SJocie, nie daj się zbałamucić przez media!!!!!!! :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...