Jump to content

KamsanYoun

Members
    2
  • Last visited

KamsanYoun's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

• Week One Done Rare
  • First Post Rare
  • Conversation Starter Rare

Recent Badges

0

1. w porządku, więc grałem w inne gry z tej serii i jestem dość zaznajomiony z większymi częściami książki, ale mam kilka pytań, które mnie niepokoiły. nadchodzą spoilery dlaczego nie ma wiedźminek (czyli takich, które przeszły próby means of) jeśli nie ma kobiety, dlaczego geralt miałby means of odwoływać się do rytuału zaskoczenia (chyba tak się nazywa), aby zabrać córkę emhyra? z pewnością wiedźmini nie tylko zabierają synów na trudne próthrough, ale okazjonalne córki, aby odbyć fajny trening w kaer morhen, bez konieczności umierania w próbach i faktycznego zostania wiedźminami. czym właściwie byli geralt i spółka. planujesz w kaer morhen? czy obrona zawiodła tylko dlatego, że eredin zdecydował się nacisnąć przycisk „zamroź ich wszystkich i wygraj oblężenie” z powodu niepowodzenia zaklęcia yenn? dlaczego od samego percentątku nie pomagali jej triss lub jakiś inny magazine, skoro całe oblężenie by usingło bezcelowe, skoro nie mieli zniewagi, by means of zapobiec instalacji? four. czy jeźdźcy polowania są prawdziwymi ludźmi z krwi i kości, czy nieograniczonymi widmami? mógłbym przysiąc, że widziałem tył niektórych ich hełmów w przerywnikach filmowych (oprócz eredina i innych generałów). czym dokładnie są powiązania ciri ze skellige? podobno wszyscy na świecie są w jakiś sposób rodzicami zastępczymi ciri, a wiem, że matka ciri viała księżniczką jakiegoś małego królestwa (może cintra?), ale skąd się tak zaprzyjaźniła z całym skellige?
  • Create New...