Jump to content

Sonky

Redakcja
 • Posts

  196
 • Joined

 • Last visited

About Sonky

 • Birthday 03/16/1994

Recent Profile Visitors

607 profile views

Sonky's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Neverwinter tak niesamowicie mnie wynudził, że nic już z niego nie pamiętam. I te walki, w trakcie których postacie się na siebie patrzyły i czekały, to były czasy
 2. Chodzi mi o tą wypowiedź. Trochę tak jakby odgrzewali kotleta. Chociaż faktycznie chyba planowali dodanie nekromanty po premierze.
 3. Dawno już wypuszczano trójkę, ale czy to nie było tak, że Blizz twierdził jakoby wszystko na temat nekromanty zostało już powiedziane i dlatego wprowadzono szamana?
 4. Sonky

  Co czytacie?

  Nie masz nieskazitelnego charakteru, przykro mi :|
 5. Sonky

  Co czytacie?

  Mrozie, proszę Cię, powiedz że żartujesz. Ta powieść to niewyobrażalna pomyłka. Nie lubię rozstawać się z książkami, ale to jest jedyne, co sprzedałem z biblioteczki. Brzydki ziomek rusza w pościg za Swoją Ukochaną, która go zlewa. I nagle ŁUBUDUBU, z mgły wychodzi trzech... delikwentów, których tak poruszyła ckliwa opowieść bohatera, że czynią go pięknym, silnym i zdrowym. Naprawdę chciałem to przeczytać, ale wymiękłem gdzieś przy snajperskich strzałach z łuku i zachwytach nad nieskazitelnym charakterem postaci. Już powieści o amerykańskim rycerzu były lepsze.
 6. Sonky

  Co czytacie?

  Ja właśnie skończyłem Słowa Światłości Sandersona. Chyba za dużo high w tym fantasy. Trzeba znaleźć kolejny po Kronikach Królobójcy cykl do rozgrzebania.
 7. Hah, #bojowkagfmx440. Nigdy nie byłem z grami na bieżąco, dlatego słabo wspominam wodę w Morrowindzie. Tym bardziej, że po zmianie karty na GF FX5500, która dopiero pozwoliła zobaczyć ten efekt, ogrywałem... Fable :D "Na fabułę sie nie nastawiam, bo ta firma nie ma pojęcia o dobrych historiach" - ot wszystkie TESy (nie zabijcie!) i Fallout 3 w jednym zdaniu.
 8. "Nowocześnie wyglądająca woda w Morrowindzie" :D przecież gra nawet nie zwracała uwagi co powinno się odbijać w tafli. Ale fakt faktem, że to była chyba jedna z pierwszych gier z takim efektem. Tym niemniej śmiesznie dzisiaj sobie przypomnieć jak to kiedyś bywało.
 9. Ja tam nie wiem, co post, to link z reklamą w stopce. Kiedyś, to przynajmniej viagrę ze wschodu reklamowali.
 10. Jak to mówią: wystarczy być dobrym w swojej dziedzinie
 11. Czemu akurat 3? ^^ Też nigdy nie byłem na tego typu zlotach, ale jakby powstała inicjatywa enklawowego zlotu, to ja z chęcią, ktoś musi wygarnąć Mrozowi
 12. Nie, nic. Ale gdyby nie news, to przegapiłbym promocję. Już kij z tym 10 ojro, ale skąd ja wezmę na warunki? :
 13. Czasem żałuję, że pozbyłem się Guild Warsów, bo dodatek zapowiada się nieźle. Może trochę ożywi grę, specjalizacje wyglądają ciekawie. No i siedziby gildii. A jeszcze teraz promocja za 10 ojro. Ech, gdyby zamiast Maguumy dali Crystal Desert, to pewnie bym się złamał.
×
×
 • Create New...