Skocz do zawartości

Sonky

Redakcja
  • Postów

    206
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Treść opublikowana przez Sonky

  1. Cursian, czas przejść na emeryturę. Spójrz na siebie, nie jesteś już takim psychopatą jak kiedyś. Czas oddać pałeczkę młodym i utalentowanym. Ludziom, którzy idą za rozwojem techniki, którzy wiedzą co to Facebook, a nie takie dziady, które zatrzymały się w erze telewizji. Przykro mi, dobrze spełniałeś swoją rolę, ale sam rozumiesz. Postęp.
  2. Cholera, nie dość, że nie potrafią układać matur, to jeszcze musiałem polec na tym polu. A już miałem nadzieję na ganiającą mnie przez pół Polski medyczkę z zakrwawionym skalpelem
  3. Ładnie, ładnie. Może Cię licho nie poniesie w rejony bardziej środkowopolskie, więc może zostanę z całymi bebechami przestań, nie ma co powtarzać w przeddzień matury, teraz to tylko spacer/rower/piwo/ew. książka i do dzieła. Powodzenia
  4. Mat-fiz pozdrawia wszystkich maturzystów, którzy muszą jeszcze się męczyć z egzaminami Gdzie Ty chcesz składać z takimi wynikami?
  5. Czyli słabo, a do premiery coraz bliżej. Posłuchajmy jeszcze narzekania innych, którzy grali
  6. Ok, tym sposobem mi się odechciało swoją drogą dwie stówy za sam klucz do GW2 to jakaś pomyłka. Wiem, rozumiem, gra bez abonamentu, twórcy mają rodziny i dzieci, no ale moim zdaniem to przesada.
  7. 4 GB? To nie na moje łącze. Pewnie nie zdążyłbym ściągnąć przed końcem terminu. Zresztą, dla bety drugiego Guild Wars może bym się poświęcił, no ale skoro mnie olali... jak już skończysz grać i znajdziesz chwilę, to opisz swoje wrażenia. Z chęcią poczytam
  8. Z informatyki to ja mam jedyne wspomnienie jak z kumplem we dwóch graliśmy w którąś z części Medal of Honor na zasadzie "ja strzelam, a ty chodzisz"
  9. Wspomnienia? Ja to jeszcze niedawno przechodziłem a jak we dwóch się łoi to już w ogóle miód.
  10. Shogo? Mnie to to się kojarzy ze strzelanką i jakimiś robotami w tle, ale w ciul dawno to było i więcej nie pamiętam Hmm... a moją pierwszą gra był Jazz Jackrabbit 2 chyba. A nie! Croc! Bogowie, jak ja szybko wracałem ze szkoły jak gruchnęła wieść, że przyjeżdża Cursian z komputerem
  11. Sonky

    Szkicen machen

    Najpierw przeczytałem: "liczę, że podniecicie się moimi bazgrołami" nie no, fajnie, fajnie. Podzieliłbym się, gdybym coś umiał
  12. A weź jeszcze uzupełniaj biblioteczkę w tym samym czasie ech... a teraz jeszcze VAT...
  13. Niestety, brak wznowień czy nawet polskich wydań wielu podręczników. Dla DDków istnieje jeszcze może jakaś szansa, CD Projekt wie co robi, choć na razie wzięli się za same "Tragici" zresztą, nawet cena czasami potrafi odepchnąć. To i tak jest pół biedy w przypadku polskich gier, bo za sensowne podręczniki do Młotka trzeba poświęcić plus minus trzy powieści i piwo
  14. Sonky

    Co czytacie?

    Nie czytałem, ale podziękowania dla bodaj specjalisty w dziedzinie ran powstałych po spotkaniu z piłą mechaniczną mówią same za siebie już widzę te wieczorki przy herbacie i ciasteczku, podczas których autorka z owym specjalistą wymienia uwagi na temat haratania ludzi.
  15. Dobrze słyszeć, że są na świecie miejsca, gdzie gry fabularne nie kojarzą się z dziecięcymi zabawami reakcje ludzi, których chce się wtajemniczyć, bywają czasami doprawdy zabawne Hmm... bardzo rzadko trafiam na osoby, które co nieco słyszały na ten temat. Ale to raczej przez zadupie, na którym przyszło mi żyć
  16. Niee. Z tego, co wiem, a staram się być na bieżąco, nie podali żadnych innych informacji oprócz tego, że w ogóle wyjdzie
  17. Ktoś oprócz mnie też czeka nadal na beta klucz?
  18. Ja tam się na WoWie nie znam, ale czy tylko mi to się wydaje... nietrafione?
  19. Momoa zrobił kawał dobrej roboty jako Drogo w Grze o Tron. Wiem, nazywanie "dobrą robotą" kilku scen z Daenerys i jeszcze mniejszej liczby kwestii może się wydać trochę szumne, jednak charakteryzacja no i jedyna jego walka przypadły mi do gustu ;p
  20. Chyba się skuszę. W sam raz na przeżycie traumy wywołanej przez szkołę ;)
  21. Nuda, powiedział każualowy gracz PvP w GW (taaa, pięć lat po premierze to można się zacząć uczyć PvP).
  22. Kto co lubi. Fakt, dłużyzny mogą przeszkadzać, ale i tak 15 listopada zakreśliłem czerwonym markerem w kalendarzu :P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...