Skocz do zawartości

Sonky

Redakcja
  • Postów

    206
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Treść opublikowana przez Sonky

  1. Nie wiem kto kogo biłby w takiej sytuacji krzesłem :P
  2. Mama: O, syneczku, widzę, że przyszła ci jakaś gra. Syn (zawzięcie tłukąc w klawisze): Tak, mamo. M: Ile kosztowała? Pewnie jakaś nowość. Sto złotych? S: Nie, mamo. M: To ile? S: Pół tysiąca. Chciałbym zobaczyć minę matek, których dzieci wydadzą tak horrendalną sumę (długo zbieranych pieniędzy) na grę :D choć oczywistym wydaje się fakt, że na taki wydatek mogą sobie pozwolić tylko osoby o stałym źródle dochodów.
  3. Moim zdaniem pierwsza z powieści jest lepsza, mimo że finał rozczarowuje. A tak nawiasem, dzięki :)
  4. O bogowie. Ja zrezygnowałem z BG, widząc pierwsze większe miasto :P ta gra mnie przerasta
  5. Jasne, że nie warta, ale psychopaci zdolni do takich poświęceń i tak by się znaleźli ;) a tak to można jeszcze trochę o Wiedźminie napisać.
  6. Przenajświętszą lepiej odłóż albo sprzedaj moim zdaniem książka niewarta zachodu
  7. Przenajświętszą odradzam, ale i tak wiem, że przeczytasz mangusto, jeśli o gustach się nie dyskutuje, to o czym innym można rozmawiać?
  8. Nie wiem, co widzisz w Piekarze Może i jego cykl "inkwizytorski" jest dobry (nie czytałem jeszcze), ale reszta jest dla mnie no... przeciętna, choć "Charakternik" mu się udał osobiście nie posiadam żadnego ulubionego pisarza, którego każdą wydaną książkę musiałbym mieć na półce. Chociaż tak myślę, że Pratchetta czyta mi się za każdym razem bardzo miło
  9. Wiecie, nie chce oceniać książki na podstawie pierwszego wrażenia i przeczytanych 170 stron :) przez weekend powinienem przeczytac i ocenic :)
  10. E tam. Jak Mrozie mówi "niedługo" to jeszcze się zejdzie :P
  11. E tam. Jak Mrozie mówi "niedługo" to jeszcze się zejdzie :P
  12. To będzie świetne i perfekcyjne w porównaniu do poprzednich. A czemu stękałem, to wiesz po długich debatach :P
  13. To będzie świetne i perfekcyjne w porównaniu do poprzednich. A czemu stękałem, to wiesz po długich debatach :P
  14. Z przyjemnością. Książki akurat cztery są do [u]pożyczenia[/u], a nie kupienia :P (cztery części Gry o Tron). Jeśli mi kupisz Skyrim, a Wiedźmina oddasz po przejściu, to przeboleję :P
  15. Z przyjemnością. Książki akurat cztery są do [u]pożyczenia[/u], a nie kupienia :P (cztery części Gry o Tron). Jeśli mi kupisz Skyrim, a Wiedźmina oddasz po przejściu, to przeboleję :P
  16. Kiedy mają być? Tak, wiem, pytałem wcześniej, ale nie pamiętam :P Weno! Przybądź!
  17. Kiedy mają być? Tak, wiem, pytałem wcześniej, ale nie pamiętam :P Weno! Przybądź!
  18. A ja się spodziewałem nowego trybu PvP :( szkoda, że gra poszła w stronę PvE.
  19. Każdy zna Blizzard. Będą się czaić, czaić, aż wydadzą i rzucą świat na kolana :P preferuję PC do Diablo. Dopiero słysząc dzikie klikanie człowiek czuje, że gra w Diablo :P
  20. Hah, racja :D pytanie dotyczyło konkretnego moda :P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...