Skocz do zawartości

Sonky

Redakcja
  • Postów

    206
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Treść opublikowana przez Sonky

  1. Zgodzę się z przedmówcą. Poter jest z pewnością dla młodszych odbiorców i nic dziwnego, że będąc starszym się go krytykuje. Przyznam bez bicia, że filmy mi się podobają i nawet zachęciły do przeczytania jednej z książek. Czasu nie żałowałem, bo teraz wiem, co krytykować Na początek poleciłbym "Hobbita" - to dla młodszych. Od niego (praktycznie) zacząłem i niezmiernie spodobał mi się klimat bajki. Te krasnoludy, Mroczna Puszcza (tak to brzmi?) i tajemniczy Gandalf. Starszym dałbym wiedźmińską sagę. Racja, że seria jest bardzo dobra. Moim zdaniem dzięki akcji, bohaterom, przekleństwom (o, zgrozo. Mamo! W książkach przeklinają!) i, nie oszukujmy się, erotyce, czytający może pokusić się o kolejne pozycje. @Blaithin: Znalezienie czegoś lepszego od Wiedźmina daje straszną frajdę
  2. Dobra, widzę teraz moje małe niedopatrzenie. Za rozbudzone nadzieje przepraszam
  3. Nie wiem czy wypada robić reklamę na forum
  4. To, że można było kupić jestem pewien - kolega cały dzień chodził uradowany i biedniejszy o te "kilka" złotych śpiesz się, bo Ci jeszcze wykupią wszystko
  5. Swoją drogą, jest jeszcze kolekcjonerka do kupienia? na szczęście mnie jeszcze pierwszy Wiedźmin czeka 8)
  6. Dobra, to chyba czas się przywitać. Witam i liczę na owocną współpracę w miłej atmosferze Mrozie, nadal liczę na RPG
×
×
  • Dodaj nową pozycję...