Skocz do zawartości

Kot_Behemot

Użytkownicy
  • Postów

    351
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kot_Behemot

  1. Flaki? Jakie flaki? kto tu pisał o flakach?
  2. Kot_Behemot

    Co czytacie?

    To był żart, moja droga ;]
  3. Jedyne co ten film ratuje to fakt, że Hugh Jackman jest seksowny jak zawsze.
  4. Kot_Behemot

    Co czytacie?

    Gust to rzecz indywidualna. Tak samo jak i jego brak :3
  5. Dobra teoria. Czekamy na odpowiedź od Świe... tzn. od Selene. Chyba za dużo siedziałem nad parazytami, bo zacząłem się zastanawiać czemu chciałeś nazwać Selene świerzbem.
  6. Nie powiem, że ta kropka mnie denerwuje i mam ochotę zbanować właścicielkę. Chyba, że istnieje dobre uzasadnienie tej kropki.
  7. Kot_Behemot

    Kilka słów o sobie

    Wiesz, ile taka ładniutka, zdrowiutka wątroba jest warta na rynku? :3
  8. Kot_Behemot

    Kilka słów o sobie

    To akurat jest konformizm, mati. :3
  9. Kot_Behemot

    Kilka słów o sobie

    Mati, nie chce mi się odnosić do całego twojego posta, bo nie pamiętam już co pisałeś, ale jedna rzecz rzuciła mi się w oczy. A że jest to rzecz, która intryguje mnie od dawna, to muszę zapytać. Co jest takiego złego w konsupmcjonizmie, że skreśla on osobę z listy osób wartościowych, jest złem, i przeżerającym wszystko kwasem zagłady oraz zniszczenia? Czy też jest to, jak mniemam, po prostu pusty frazes którym ludzie lubią krzyczeć na zasadzie "Toż to konsumpcjonizm, liberalizm, atomizm a wręcz POSTMODERNIZM i reumatyzm!" Reumatyzm palindromiczny, w dodatku.
  10. Kot_Behemot

    Czego słuchacie?

    Zaiste, eklektyczny gust muzyczny :3
  11. Kot_Behemot

    Czego słuchacie?

    Let me hear you scream jest raczej dowodem na to, że ozzy powinien zakończyć karierę póki wciąż ma dobre imię. Nightwish z tarją to nieznośne, pompatyczne, pozbawione jakichkolwiek znamion subtelności wycie.
  12. Kot_Behemot

    Czego słuchacie?

    Autobiografia to zwykle jednak książka.
  13. Kot_Behemot

    Czego słuchacie?

    Keep Cobain. I want richard wright and Dio back
  14. *Faciespalmaris* 'Frame narrative', mrozie, to 'opowieść szkatułkowa' lub 'opowieść ramowa' a nie 'obramowana narracja' ;)
  15. Kot_Behemot

    Wiara

    Ale zdajesz sobie sprawę, że do garażu możemy wejść i zobaczyć, czy owego słonia nie ma? Also, what Haz said. Rozwiń, dlaczego ów "argument" jest naiwny, dziecinny i akrobatycznie zawoalowany.
  16. Kot_Behemot

    Wiara

    Problem w tym, że wojny, ból, choroby i cierpienie niewinnych dzieci (jak również nienawiść) da się uzasadnić na gruncie teologicznym tak, by nie przeczyły istnieniu miłosiernego Boga.
  17. Kot już informował haza, żeby przejął jego postać - haz jest niechętny.
  18. Kot_Behemot

    Wiara

    Obrażasz mnie tym stwierdzeniem. Zwłaszcza nazywając mnie ignorantem, czego nienawidzę. Czy masz jakiekolwiek podstawy by stwierdzać, że ktoś kto nie dzieli twojego światopoglądu jest ignorantem? Bo tak się zabawnie składa, że to jest właśnie dziecięce podejście do poglądów innych ludzi - tj. 'ja myślę tak, a jak kto ze mną sie nie zgadza, to jest gupi!'.
  19. Mati - ale tak właściwie, co z tego? To tylko głupia gra komputerowa, w dodatku w [b]uniwersum warcrafta[/b]. Jak możesz mówić o komercjalizacji czegoś co zawsze było do cna nią przesycone? No i co jest złego w gatkach z jainą? Chcesz mi powiedzieć, że zespoły muzyczne sprzedające swoje koszulki też są straszne, złe i pozbawione klasy? O wiele gorsze jest, jak mówi mróz, wywalanie niekompletnych i okrojonych produktów na rynek i wyłudzanie pieniędzy przez DLC.
  20. Więc następnym razem nie racjonalizuj i nie pierdziel, że są niepraktyczne, skoro po prostu rozchodzi się o to, że jesteś głąb z biologii i cie to nie ciekawi ;]
  21. ...komercja? Że, przepraszam ja cie marti bardzo ale, kurwa co?!
  22. Kot_Behemot

    Wiara

    Nałożyli, do ciężkiej cholery. To nie to samo co podpieprzyli. Also, lol'd at "nic nam o tym nie mówiąc" Szczerze mówiąc, Asatru, Kościół rodzimy czy inne neo-pogańskie kulty wydają mi się równie absurdalne co chrześcijaństwo i katolicyzm.
  23. Kot_Behemot

    Wiara

    Argh! Nauka nie neguje istnienia Boga. Gdyby mogła w jakikolwiek sposób udowodnić, że Boga nie ma lub jest, nie byłoby żadnego problemu. Ale problem, jak zapewne widzisz sam, jakoś jest - stąd wiara w Boga. Anglikanizm to część protestantyzmu. I czemu uważasz, że Bóg Katolicki to co innego niż Bóg Chrześcijański? Nie "przejęte", a "nałożone". Rzecz w tym, że chrystianizacja często szła sobie na skróty - miast wykorzeniać pogańskie święta, nakładano na nie święta chrzecijańskie tak, by dzikusy czczące trygława (albo rzymianie w tym wypadku) nadal mogły świętować wtedy, kiedy zwykły świętować. Stąd też pełno naleciałości pogańskich w takich świętach - chociażby choinka. Boże Narodzenie sięga jeszcze czasów przejścia rzymu na chrześcijaństwo - wówczas to w miejsce święta ku czci Sola, Saturna i Mitry włożono święto ku czci Chrystusa. A że daty narodzin chrystusa nikt i tak nie zna i nie znał (żadna z ewangelii nie podaje jego daty, zaś, o ile mnie pamięć nie myli, najwcześniejsza wzmianka pochodzi z IV wieku n.e.), to każdy inny dzień i tak byłby symboliczną rocznicą. Naprawdę nie widze powodu, by czuć się w tym wypadku w jakikolwiek sposób oszukanym.
  24. Kot_Behemot

    Czego słuchacie?

    A propos: Ten filmik jest jednak dużo lepszy ze swoją oryginalną ścieżką dźwiękową.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...