Skocz do zawartości

Kot_Behemot

Użytkownicy
  • Postów

    351
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kot_Behemot

  1. Fuj. Sam nie wiem co gorsze - Historia, czy Śląsk :3
  2. Shane jak Shane. Graaaaaveeeel! Przyjaciela ci znalazłem, w Thiefy grał :3
  3. Czy to aby na pewno rozmowa przeznaczona na publiczne forum, moi drodzy? :3
  4. Bochenka wystarczy spokojnie do przyszłych "ferii" Albo i jeszcze dalej biorąc pod uwagę fakt, że to książki, których nie wystarczy przeczytać raz Ale obrazki są! A parazytologia jest fajna Sarcoptes scabiei jest urzekający - sportretowałam go nawet na laborkach Uno - raz można przeczytać, bo potem uczysz się na pamięć tylko konkretów, nie musisz wszystkich słów na nowo Dos - Bochenek jest zajebisty, zdecydowanie ciekawszy niż te wszystkie durne książki psychologiczne... nie sądzisz?
  5. "Anatomia człowieka" Bochenka i Reichera oraz "Zarys parazytologii lekarskiej" Rościsława Kadłubowskiego. I chyba nic innego nie zmieszczę
  6. After a honast consideration.... so shall it be. No to skrob Kocie
  7. Moja sugestia - pieprzmy kolejki odpisywania. Teraz musimy czekać na gravla, potem będziemy czekać na mnie, na Wolfa, na Haza, na karipa... po co? Niech pisze ten, kto akurat jest - ot, i tyle.
  8. Wzruszenie odbiera mi mowę. Nareszcie!
  9. To polecam, jeśli jeszcze nie znasz, Gaimana i jego "Amerykańskich bogów". Poza tym, z tego co mi mówił Haz, "Nigdziebądź" i "Księga Cmentarna" są całkiem sympatyczne, są również, zdaje się, strawniejsze niż "bogowie". A jeśli lubisz dekonstrukcje, to słyszałem wiele dobrego na temat Moorcocka i jego sagi o Elricu z Melnibone. Zresztą, autor który pół życia spędził na pisaniu i mówieniu o tym, jak bardzo Tolkien jest przereklamowany i badziewny (jednocześnie zdając sobie sprawę z jego roli w tworzeniu fantastyki, albowiem umieścił go na liście najważniejszych pisarzy), nie może być nieciekawy
  10. Trzymaj więc banana, i nie grzesz więcej Jeśli zaś idzie o książki... lubisz Urban fantasy, może? ;]
  11. Qfantowicze? QFANTOWICZE?! O żesz ty... jebnąć ci bana?
  12. Osobiście wolałbym konkursy twórcze, ale nie wiem, czy na takowe możemy sobie pozwolić. Blathlin, byłabyś chętna do pisania konkursowych opowiadań? ;]
  13. Kot_Behemot

    Alter

    To, że w naturalny i nieśiwadomy sposób schodzisz z kierunku zwanego "fantasy" akurat świadczy o tobie jak najbardziej pozytywnie. Choć zależy jak definiujesz fantasy.
  14. A ja, choć nie wierzę w to co mówię, stwierdzam, że DA2 wygląda dużo apetyczniej niż DA1, więc jak dla mnie fakt, że zamiast kolejnych durnych DLC do DA1 dostajemy sequel jest raczej dobrą nowiną.
  15. Hej, ludzie. Ostatnio wspominając Diablo 2 naszła mnie ochota żeby zostać wywalonym z mojej uczel... znaczy, naszła mnie ochota by sobie znowu zagrać na Battle.net. A nie od dziś wiadomo, że na Battle.net najfajniejsze jest wspólne przerzynanie się przez podziemia wraz z małą grupką znajomych. Byliby jacyś chętni enklawowicze na grę, zatem?
  16. Ho ho, co ja widzę, nowa postać ujawniona! Czy widzicie to co ja? Toż to czysty Wolverine - nawet imię ma "wilcze". Wiecie, co to oznacza? BioWare nie tylko już recyclinguje swoje postaci... po prostu je podpierdala od innych
  17. Nowsze bliżej. Logiczniej i praktyczniej.
  18. Wygląda równie badziewnie jak wszystkie gry przeglądarkowe...
  19. Heeej, mamy tutaj aspirującą pisarkę? Wspaniale! Powiedz, Blaithin, zakładając że zaczęłąbyś pisać powieść/tomik opowiadań - jak one by wyglądały? Masz już jakieś plany, pomysły, koncept? Marzenia? Opowiedz, z chęcią posłuchamy i porozmawiamy
  20. Nie zamierzam ci się w żaden sposób tłumaczyć. Nie. I na tym kończymy tę niepotrzebną kłótnię, bo zrobił się bałagan. Od tej pory każdy post nie na temat w tym wątku zostanie usunięty, a jego autor podrapany po twarzy. Ok? Good. Jak masz jeszcze jakieś do mnie wąty, drogi Superkarpiu, to zapraszam na priv.
  21. Fine with me. Ergo. Mati, gdzie ty do cholery biegasz? ;]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...