Skocz do zawartości

Shimazu

Użytkownicy
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Shimazu

  1. Shimazu

    Czego słuchacie?

    Co tu dużo mówić - Maleńczuk i tyle!
  2. Przeczytałem wszystkie trzy książki Małeckiego. Ani na jednej się nie zawiodłem.Można zarzucać, że "Przemytnik Cudu" i "Błędy są dość podobne, ale co tam. I tak te książki czyta się świetnie. W najbliższym czasie wychodzi Dżozef, którego będę musiał nabyć tak szybko jak się da:) Jakub Małecki zdecydowanie na plus.
  3. Shimazu

    Co czytacie?

    Parę dni temu skończyłem "Nadchodzi" Łukasz Orbitowskiego. Bardzo solidny tytuł od polskiego mistrza grozy. A wczoraj zacząłem "Popiół i Kurz" Grzędowicza, w tej chwili mogę powiedzieć, że przypadł mi do gustu sposób opisywanie wszystkiego co otacza głównego bohatera i sam początek historii, która może się okazać bardzo ciekawa.
  4. Shimazu

    Kilka słów o sobie

    Witam Hmm... Tak jak w temacie. Kilka słów o sobie? Musze przyznać, że wyskrobanie czegoś na swój temat nie jest takie proste. Ale warto spróbować. Mam na imię Paweł. Jestem uczniem liceum, druga klasa. Mam tendencję do podejmowania złych decyzji. Właściwie to sam sobie przeszkadzam. Staram się próbować różnych rzeczy. Właśnie dlatego tu jestem. Jeśli chodzi o zainteresowania. Początki przygody z literaturą wiązałem z historią Japonii. Mam nadzieję, że jeszcze do tego wrócę. Teraz fantastyka pochłonęła mnie w całości. Zaczęło się od "Ostatniego życzenia", autora chyba każdy zna. Jeśli chodzi o gry. Gram w zasadzie... Nawet nie pamiętam ile. Każdy gatunek jest dla mnie dobry i warty poznania. Najcięższe spotkanie miałem chyba z RPG''''''''ami. Za wcześnie się zmierzyłem z tym gatunkiem. Świat Gothica po prostu mnie zjadł i się zagubiłem. Filmy? Żadnym dobrym tytułem nie pogardzę. To chyba tyle. Witam jeszcze raz i pozdrawiam.
  5. Shimazu

    Co czytacie?

    W takim razie muszę czym prędzej sobie kupić. Mocne słowa bo "Tracę Ciepło" było naprawdę świetne.;>
  6. Shimazu

    Co czytacie?

    Pana Łukasza śmiało można nazwać mistrzem polskiego horroru. Sam jestem po lekturze "Tracę Ciepło" i książka jest naprawdę... Już dorwałem "Horror Show" i coś czuję, że utrzyma poziom.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...