Skocz do zawartości

Sebuuu

Użytkownicy
  • Postów

    176
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sebuuu

  1. A tak skoro już o "Angel Fantasy", to mam pytanie =]. Kiedy wystawiona zostanie recenzja drugiego tomu Zbieracza Burz? Bo ja myślałem, że przed premierą sobie przeczytam :
  2. Sebuuu

    Co czytacie?

    A skoro już jesteśmy w temacie Grzędowicza, to czy czytał już ktoś wywiad z owym pisarzem w najnwszym numerze "Nowej Fantastyki"? Co o nim sądzicie?
  3. Sebuuu

    Co czytacie?

    No więc może... "Haha!"? ;O
  4. Sebuuu

    Co czytacie?

    Ihahahaha! A ja zacząłem czytać Pana Lodowego Ogrodu. Ksiażka jak na razie "ocieka zajebistością" ;>
  5. Sebuuu

    Czego słuchacie?

    W takim razie ... Nightwish - Nemo Nightwish - Amaranth The Maine - "Inside of You" http://www.youtube.com/watch?v=8GgdwMVR87k I bonus... Staind - So far away http://www.youtube.com/watch?v=wjlnljxsxYY
  6. Sebuuu

    Czego słuchacie?

    Zamiast podawać zespoły/wokalistów podam od razu link do playlisty moich ulubionych piosenek na yt http://www.youtube.com/user/SebuuuPL#p/c/AC0A436E9FB8C76B
  7. Pfff... Ja nigdy nie nabijam postów. A żeby Ci to udowodnić... już kończymy ten temat z "Michasiu" ^^
  8. @Cedrik: czy to był komplement?
  9. Ja po prostu lubię tak mówić. ;p Do każdego się tak zwracam ^^
  10. Muszę sobie niedługo sprawić tego "F&SF". A ile to kosztuje, Michasiu mój drogi? ;p
  11. Świetne akcje z tym Rangerem są :P A szczególnie ten z kręgiem ognia ;>
  12. Sebuuu

    Manga i Anime

    Z tego miejsca chciałbym polecić Tite Kubo i jego bestsellerową serię anime "Bleach", która od nie tak dawna jest również u nas wydawana jako manga
  13. W takim razie dodam ową powieść do listy planowanej
  14. Dzięki, chyba zastanowię się nad kupnem tej trylogii. Czytałem opis każdej z nich po czym wywnioskowałem, że może to być powieść baardzo w moim typie ;] PS.: Przepraszam za wydzieranie się na forum xD
  15. Sebuuu

    Co czytacie?

    Padnę? O, cholera... W takim razie od teraz się spieszę z przeczytaniem pierwszej księgi
  16. Jeszcze nie nabyłem, ale dzisiaj postaram się zdobyć :]
  17. Sebuuu

    Co czytacie?

    Aktualnie kończę pierwszą księgę Malowanego Człowieka... Książka jest niezwykła. Od razu po skończeniu księgi pierwszej biorę się za drugą. Potem oczywiście Pustynna Włócznia
  18. Dzięki, spytam go ;D POZDRAWIAM!!!
  19. No tak, mam już wiele tytułów do zaliczenia z szeroko objętej fantastyki, ale chciałbym do tej listy dorzucić również książkę podobną do Malowanego Człowieka. 8)
  20. Stworzyłem ten wpis po to, aby ludzie po przeczytaniu jakiejś książki, która im się bardzo podobała wiedzieli, za co zabrać się w przyszłości. A więc zacznę: Niebawem skończę Malowanego Człowieka, potem zabiorę się za Pustynną Włócznię. A potem? Właśnie nie wiem. Szukam książki w podobnym guście do Malowanego Człowieka. Zna ktoś może takową powieść?
  21. Sebuuu

    Co czytacie?

    Wczoraj zacząłem czytać "Siewcę Wiatru". Genialna książka! ;D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...