Skocz do zawartości

Sebuuu

Użytkownicy
  • Postów

    176
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sebuuu

  1. Kot Behemot - Mistrz Ciętej Riposty ;p
  2. Robi się większy offtop, niż kiedykolwiek, więc założyłem specjalny temat na forum : P http://enklawanetwork.pl/forum/index.php?topic=717.new#new
  3. Ja znalazłem tylko symbol Twojej władzy :c http://enklawanetwork.pl/forum/index.php?topic=715.msg10150;topicseen#new Odkąd robisz konkursy na EN jesteś moją królową, a ja Twoim... Nieważne...
  4. Wtrącimy Selene. do lochów za sprawienie bezsenności u naszej Królowej :C
  5. Dobra teoria. Czekamy na odpowiedź od Świe... tzn. od Selene.
  6. Sebuuu

    Czego słuchacie?

    Nie martw się, gdyż w pełnej linii się z Tobą zgadzam. Po prostu (strasznie) spodobały mi się trzy kawałki, ale jest to zupełnie odmienny gatunek w porównaniu do mojego gustu muzycznego.
  7. A może stare konto, tylko hasła zapomniała?
  8. Sebuuu

    Czego słuchacie?

    Nie, ale 72 zł to jednak trochę za drogo... Ps.: Polecam filmik, w którym ostatecznie zakochałem się w Ozzym http://www.youtube.com/watch?v=sY9PeJOZpeA
  9. A mnie kurcze cały czas korci do WoWa i GW... Czuję się jak alkoholik nie pijący od kilku lat... :C
  10. Sebuuu

    Czego słuchacie?

    To prawda, że Tajra była najlepsza, ale nie przesadzajmy. Anette nie jest znów taka zła :c
  11. Sebuuu

    Kilka słów o sobie

    A ja sobie sam wyrzeźbiłem taką dziewczynę! Żeby było jasne - marmuru nie stworzyłem, lecz w gotowym już rzeźbiłem Próbowałem na siłę pożyczać książki fantastyczne mojej koleżance z klasy. W końcu się zgodziła i wzięła ode mnie Malowanego Człowieka. Od razu się zakochała (w fantastyce) i teraz laska idealna : P
  12. Sebuuu

    Kilka słów o sobie

    Żartujesz? Ja się tylko z takimi zadaję, a przynajmniej w większości.
  13. Sebuuu

    Czego słuchacie?

    Książka, ale do cholery! Jaka droga!!! o.O
  14. Sebuuu

    Skąd jesteś?

    Dąbrowa Górnicza, czyli miasto graniczące m.in. z Sosnowcem i Będzinem. Jakby kto nie wiedział, to Sosnowiec graniczy z Katowicami Z Dąbrowy mam ok. 30-45 min autobusem.
  15. Aha, no to przepraszam. Myślałem, że chodzi o kobietę ze Zbieracza Przepraszam, już nie będę :c
  16. Kurw..., nie skończyłem jeszcze Zbieracza, a ty mi tu spojlerujesz :C Dzięki wielkie Z drugiej strony mogłem wspomnieć, że jeszcze nie skończyłem...
  17. Właśnie, Mod! Moja ulubiona postać literacka! A ja Freya wymieniam, debil ze mnie. Chociaż Asmodeusz przekonał mnie do siebie dopiero w Zbieraczu Burz i to w drugim tomie.
  18. Nie tylko Ty, bo również ja ubóstwiam Hagrida. I sądzę, że wiele z Was także go uwielbia. Tylko kurczę, co ten gruby brodacz ma takiego w sobie? No wytłumaczcie mi!
  19. Sebuuu

    Co czytacie?

    Wiemy, my tylko lubimy się czepiać :3 Ale powrót do tematu, bo się Offtopic robi.
  20. Sebuuu

    Co czytacie?

    Nasz Kot jest biały, a nie czarny widocznie. Słucha księży, a nie diabła! :3
  21. Prawda, Haziu, prawda. A czy modliłeś się i co niedzielę chodziłeś do spowiedzi? Jeśli nie, to niestety, nie możemy ci udzielić głosu :c
×
×
  • Dodaj nową pozycję...