Skocz do zawartości

Sebuuu

Użytkownicy
  • Postów

    176
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Sebuuu

  1. Ja myślę, że Selene była po prostu przezorna. Zapewne wiedziała, że nick którego używa mógł być wielokrotnie powielany (na fali popularności Underworlda chociażby), tym niemniej ów nick wciąż się jej podobał i nie chciała z niego rezygnować. Dlatego wstawiła kropkę - nicka w sumie nie musiała zmieniać a system rejestracyjny ją zaakceptował.

    Dobra teoria.

    Czekamy na odpowiedź od Świe... tzn. od Selene. :D

  2. Raczej nie znajdziecie wspólnego języka w kwestii muzyki.

    CO do Najtłisza... Cóż, zainteresowania większości nadętych, młodocianych mhrocznych, kręcą się wokół "ambitnego" fantasy, "buntowniczej" poezji i wymienionego wyżej zespołu. Wszystkie ich kawałki, które słyszałam, są muzycznie bardzo do siebie podobne, a tekstowo też nie reprezentują najwyższego poziomu, generalnie nie ma czym się zachwycać, bo w żadnej kwestii nowatorstwa nie wprowadzają. Teraz możecie wsiąść mi na kark.

    Nie martw się, gdyż w pełnej linii się z Tobą zgadzam.

    Po prostu (strasznie) spodobały mi się trzy kawałki, ale jest to zupełnie odmienny gatunek w porównaniu do mojego gustu muzycznego.

  3. A ja sobie sam wyrzeźbiłem taką dziewczynę!

    Żeby było jasne - marmuru nie stworzyłem, lecz w gotowym już rzeźbiłem :P

    Próbowałem na siłę pożyczać książki fantastyczne mojej koleżance z klasy. W końcu się zgodziła i wzięła ode mnie Malowanego Człowieka. Od razu się zakochała (w fantastyce) i teraz laska idealna : P

  4. Wybacz Sygin, musiałam przeoczyc :P

    Sebuu, dlaczego dopiero w drugim tomie? Dla mnie Mod od poczatku jest najbardziej interesujaca i ogarnieta postacia w tej ksiazce. No dobra nie liczac delikatnych problemów z matką oraz delikatnego zalamania nerwowego po tym jak zabilu mu ta dziewczynę... Ale tak to nie mam mu chyba nic do zarzucenia ( a czytałam Siewce i Zbieracza całkiem nie dawno)

    Kurw..., nie skończyłem jeszcze Zbieracza, a ty mi tu spojlerujesz :C

    Dzięki wielkie :(

    Z drugiej strony mogłem wspomnieć, że jeszcze nie skończyłem...

  5. Moimi Ulubionymi postaciami również są Loki i Gerald. Jeżeli jednak chodzi o twórczość Kossakowskiej stane jednak po stronie głębian wymieniając Asmodeusza. Zgniły chłopiec nie jest może postacią pierwszo planową jednak mnie w pewien sposób urzekł.

    Właśnie, Mod! Moja ulubiona postać literacka! A ja Freya wymieniam, debil ze mnie.

    Chociaż Asmodeusz przekonał mnie do siebie dopiero w Zbieraczu Burz i to w drugim tomie.

  6. Dawno to było, niewiele już pamiętam, ale największą sympatią zawsze darzyłem Hagrida... w sumie nie wiem, czy mogę to jakoś racjonalnie uzasadnić. :)

    Nie tylko Ty, bo również ja ubóstwiam Hagrida. I sądzę, że wiele z Was także go uwielbia. Tylko kurczę, co ten gruby brodacz ma takiego w sobie? No wytłumaczcie mi!

  7. Ja byłem zawsze grzeczną młodzieżą, która nie pozwalała sobie na zabawy z niedozwolonymi prawnie w danym przedziale wiekowym używkami, więc ja mam prawo zrzędzić i prawić kazania!

    ...prawda?

    Prawda, Haziu, prawda. A czy modliłeś się i co niedzielę chodziłeś do spowiedzi? Jeśli nie, to niestety, nie możemy ci udzielić głosu :c

×
×
  • Dodaj nową pozycję...