Skocz do zawartości

Margott

Użytkownicy
  • Postów

    12
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Margott

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Margott

    Dział literacki

    Bardzo kusząca propozycja, tylko że nie umiem pisać :-[ jednak do odważnych świat należy,( najwyżej ktoś będzie musiał poprawiać moje ortografy )
  2. Margott

    Co czytacie?

    całkowicie popieram Shane, a potop warto przeczytać ze względu chociażby na Kmicica ;D
  3. Bardzo ciekawe nie mogę się doczekać dalszych części. ;D
  4. Bardzo ciekawy(czytaj super; zajefajny) pomysł!!!!!!!!!
  5. Margott

    Inicjatywa w Brodnicy

    Zgadzam się z Matimakiem. Może kiedyś uda się zorganizować konwent, było by fajnie
  6. Na pewno dałabyś radę . Masz ogromny talent i chciałabym zobaczyć coś mangowego twojego autorstwa .
  7. To miał być taki miły kącik o mandze :-[ (nie wypowiadam się więcej na ten temat > {patrz wyżej kot_ behemot i jego opinia na temat fanów mangi} )
  8. Zgadzam się, że manga to ciekawy styl ,w końcu sama rysuję mangę; jednak za przeproszeniem nie wszyscy miłośnicy mangi mają nie równo pod sufitem!! >!!!!!
  9. Margott

    Co czytacie?

    "Pandora" Anne Rice bardzo ciekawa historia jednego z najstarszych wampirów pełna przygód i niespodzianek; chyba najlepsza książka jaką czytałam. Mam nadzieję ze dorwę jeszcze resztę książek z cyklu kroniki wampirów.
  10. Nie wiem czy moje "bazgrołki" mogą zachęcić kogoś do rysowania. X) Widziałam twoje rysunki i szczęka opadła mi z wrażenia :o ( też chce tak rysować XD ) Jeśli byś kiedyś chciała narysować mangę mogę dać ci kilka wskazówek co i jak.
  11. Margott

    Manga i Anime

    Jeśli ktoś lubi krwawe sceny to polecam przeczytać i obejżeć Trinity Blood i Hellsinga.
  12. Przekonał mnie do tego Matimak, więc wstawiam link do moich bazgrołów (rysuje od niedawna więc nie są idealne). ??? http://sztuka-manga.socjum.pl/galeria/album/135/Margott Może się komuś spodoba mam nadzieję.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...