Skocz do zawartości

Rude

Użytkownicy
  • Postów

    52
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rude

  1. Rude

    Czego słuchacie?

    http://www.youtube.com/watch?v=jz5j-FV4sg8 Nie słucham generalnie takiej muzyki, ale ten kawałek ma coś, co mnie urzeka.
  2. Rude

    Wiedźmin 2 - walka

    Jak się zapatrujecie na zapowiedzi, że walka w nowym Wiedźminie będzie bardziej skomplikowana, niż ta w pierwszej części? Podoba wam się pomysł z elementami zręcznościowymi, jakie mają zostać wprowadzone do "Zabójców Królów"? Zmieniłem tytuł wątku na odpowiedniejszy - Mrozie
  3. Rude

    Seks karty

    Które z pań poznaliście bliżej? A może wasza postać była z gatunku tych skromnych i nie wdawała się w żadne igraszki? Która kobieta według was była najpiękniejsza?
  4. Dla nikogo, kto czytał moje recenzje, nie będzie zaskoczeniem, że jako pierwszą i jedyną literacką miłość wymienię Geralta z Rivii. Nie powiem, że marzy mi się taki mąż, ale jego charakter, mimo, a może właśnie dzięki skazom, tak bardzo mnie intryguje. Jeśli dodać do tego cuda, jakie wyczynia z mieczem, pełne goryczy przemyślenia i sarkastyczne odpowiedzi, wychodzi całkiem zgrabna, godna zapamiętania postać. Ale żeby nie być monotematycznym, podam jeszcze moją najświeższą fascynację - Byhtrę, stworzonego przez Rafała W. Orkana.
  5. Rude

    Romanse

    Jaką postacią graliście, kobiecą czy męską? Z kim romansowaliście i jak rozwijała się sytuacja? Nie ukrywam, że zawsze mnie ciekawi, jak ta kwestia zostanie rozwiązana w grach, których oczekuję najbardziej.
  6. Rude

    Wygląd gry - screeny

    Jak się państwu podobają nowe obrazki z F:NV? Muszę wam się przyznać, że mnie trochę przerażają te "kowbojskie" klimaty...
  7. Rude

    Czego słuchacie?

    I Viear zaraz dostanie banaaa... Prawda, Mrozu i Kocie?:> Nie wolno Ci bezkarnie wykorzystywać wizerunku Marco! Konia z rzędem temu, który mnie przekona, że ta baba nie wyje, szczególnie w tym kawałku. Za grosz wyczucia, ech... W tym zespole powinien tylko Marco zostać, o!
  8. O tak, dźwiękowo wszystko w tej grze jest cudne, oprócz dubbingu, niestety. Głosy są gorzej dobrane, niż w Wiedźminie, a jak słyszę żebraków, to mam ochotę im wszystkim porozwalać łby.
  9. Rude

    Seriale fantastyczne

    A teraz ja się przyznam do rzeczy strasznej i wstydliwej: Smutno mi, że już nie ma "Merlina" w TV. ;( A teraz niech znajdzie się jakiś litościwy i powie, że też oglądał. :D
  10. Rude

    Czego słuchacie?

    Ja nie jestem fanką, więc jedyne, co mi się w tym zespole podoba, to generalnie jest Marco, ALE...w tej piosence ratuje wyjątkowo. TO ma klimat, magię, romantyzm. A niestety w wykonaniu tej pani z Nightwisha jest to wyłącznie wycie i miotanie się po scenie. A Viear jest proszony o zaprzestanie takich insynuacji na publicznym forum, ponieważ podważa w ten sposób mój autorytet.
  11. Rude

    Czego słuchacie?

    Phantom of the Opera nie dałoby się słuchać, gdyby nie Marco. Szczególnie jeśli się słyszało wykonanie oryginalne.
  12. Rude

    Czego słuchacie?

    Nie o to chodzi, żeby rzucać na stół wszystkie najprzedniejsze dania naraz. Trzeba dawkować przyjemność i zachwyt. Coś jak w łóżku, tyle, że z orgazmu fizycznego trzeba zrobić orgazm muzyczny.
  13. Jakby tak rozpatrywać wszystkie fakty wynikające z przekazów historycznych, to nie chciałabym wiedzieć na jakim poziomie byłaby teraz ludzkość.
  14. Rude

    Miecz

    Sprawdziłam, nie myli Cię pamięć, JayL. Miecz jest na polach tylko jeśli gramy bez patchy, więc kolega ma luki w wiedzy.
  15. Rude

    Miecz

    Szkoda, że Tobie nikt wcześniej nie wytknął luk w ortografii ;]. A za informację oczywiście jesteśmy wdzięczni, sprawdzimy, sprawdzimy i ewentualne poprawki naniesiemy. Po drugie jest coś takiego jak edycja własnych wiadomości. Nie piszemy kilku, skoro możemy jedną. Za respektowanie tej pożytecznej reguły dziękujemy.
  16. Rude

    Fantasy&ScienceFiction

    Wy już jesteście na "Michasiu", "Sebusiu"? Mhm... Kosztuje 14,99 chyba.
  17. Rude

    Wrażenia z gry

    Ależ skąd! Chciałam sprawdzić, czy potwierdza się pewna prawidłowość, o której wczoraj wspominał mi Mrozu, ale jeśli +18, to niestety cała teoria upadaaa na samo dno przepaści.
  18. Rude

    Wrażenia z gry

    A w jakim jesteś wieku?
  19. Aż strach zapytać co to były za zakupy...:] Może wyświadczyć Ci przysługę, Drogi SJ?
  20. Viear, daj spokój... :] Do mojej babskiej łzawości to przemawia, o! gdyby nie kilka językowych wpadek, dobry materiał na romansidełko.
  21. Ja poproszę, kimkolwiek0@gmail.com
  22. Rude

    Hrywny

    Wystarczy samo zaznaczenie, z jakiej broni strzelał nieznajomy. Żeby strzała z łuku refleksyjnego nie rozwaliła oczodołu, to musiałby on być chyba z bardzo solidnego kamienia.
  23. Rude

    Hrywny

    Ale w oko zabija szybko.
  24. Rude

    Hrywny

    Jaki ma związek początek z końcem? Lepiej "koronami" chyba. A nie przypadkiem "wtem"? Ja widząc coś takiego raczej wcale bym nie czekała. Zastrzyk podpowiadał? Wiadomo o co chodzi, ale nie wiem, czy to najlepszy pomysł, żeby tak ujmować stan bohatera. Lady Pank, chyba, że to celowa zmiana. Zjadłeś "a". Zza przez plecy Ktoś jeszcze tak mówi? Opowiadanie bardzo mi się podoba, pomysłowe i bez zbędnego rozwlekania.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...