Skocz do zawartości

Polinick

Użytkownicy
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O Polinick

  • Urodziny 15.03.1989

Osiągnięcia Polinick

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Polinick

    Wrażenia z gry

    W DA nie ma więcej "dorosłych" treści, niż w filmach, które w TV dostają trójkąt z dwunastką. Chyba że tak się wszyscy oburzają laskami (pff, dużo powiedziane), które wskakują do łóżka po 5-minutowej rozmowie lub tandetną krwią. A poza tym, DA to największy niewypał wśród "duchowych następców BG", które to BG też jest średnie. Może wypadałoby napisać "Daruj sobie DA w ogóle"?
  2. Polinick

    Próbka

    To Ty starałeś się poprawić tekst, nie ja, więc nie porównuj tego. To dopiero ubaw. Nie trzaskam drzwiami ani się nie obrażam, wyobraź sobie. Gdybyś czytał dokładnie co piszę i nie trzymał się uparcie swojego spojrzenia (nie masz monopolu na prawdę, poważka), to byś wiedział czemu i nie stawiał mnie bezczelnie w takim świetle. Ale powtarzał się nie będę.
  3. Polinick

    Próbka

    Nie będę dalej z Tobą dyskutował, Haz, bo się do dyskusji najzwyczajniej w świecie nie nadajesz. Przeczytaj swoje posty i wtedy zauważysz, dlaczego. Ale PRZECZYTAJ, a nie obejrzyj, jak tę recenzję. Jak już załapiesz, będziemy mogli pogadać. No i nie spodziewaj się, że ktoś będzie brał pod uwagę Twoje dąsy, dopóki nie zmienisz ich charakteru, również tego merytorycznego. Bo wiesz co obecny ich charakter implikuje? Bezużyteczność. Jak na zawołanie. Peace, pępku.
  4. Polinick

    Próbka

    Ciężko nazwać konstruktywną krytykę, w której połowa uwag jest kompletnie bezzasadna. Nie bez powodu.
  5. Polinick

    Próbka

    Ma również prawo do innego rozumienia wyrażenia "rażące różnice". Nie spinaj się tak, tylko czytaj. "Został okrzyknięty" nie oznacza "fani pisali o nim na facebooku". Nie wymyślaj głupot. Zostać okrzykniętym można przez różne podmioty, przyszło Ci to do głowy? Pewnie nie, bo przecież każdy musi myśleć tak jak Ty, jak to udowodniłeś w cytacie u góry. No to super, że umiesz korzystać ze słownika. "Następstwa ortograficzne"? Dalej bez sensu. A czy ja coś o jakimś prawie pisałem? Jak nie wiesz co napisać, to nie pisz, a nie wciskasz w moje usta słowa, których nie napisałem. W sumie to nie ma różnicy, czy ktoś pomyli się pisząc 2+2=9 czy "dópa", oba to błędy. Patrz i myśl. Oba na raz. Błędny, bo różny od Twojego? Tak się składa, że fani pierwszych Falloutów raczej nie są zachwyceni trójką, a trzon fanów F3 stanowią nowi gracze, którzy nie lubią lub nie grali w 1 i 2.
  6. Polinick

    Próbka

    No i co z tego, że Ty się spotkałeś? Przecież recenzja to subiektywna ocena, opinia autora. Bo to nie fani prowadzą kampanię promocyjną. Może czytaj ze zrozumieniem, zamiast zmuszać się do wytykania. Z tego co wiem "wybrzeże zachodnie" występuje też jako zwykłe określenie miejsca. Implikacje ortograficzne? Z polskiego jesteś słaby czy z logiki? Patrzymy głębiej, myślimy więcej... Mogłeś poświęcić czas przeznaczony na ten niby-żart na dwie konstruktywne uwagi. Jak patrzyłem na nowy projekt laya, to też miałem ciarki na plecach. Raczej też niezbyt to dobry znak. No co to za uwaga? Proszę Cię... Każdy wie o co chodzi. To nie jest pismo urzędowe. Przeczytaj moją pierwszą uwagę do Twoich uwag (hoho).
  7. Przerywając tę słodką przepychankę Banał - Mit o Królu Edypie lub "Antygona", Polinejkes vel. Polinik. Po dodaniu "c"... Pamiętam, że w gimnazjum, gdy omawialiśmy na polskim "Antygonę", zrobiliśmy zajęcia w formie rozprawy sądowej. Część klasy broniła Eteoklesa, a część Polinika. Tych drugich było bardzo (wśród nich ja) i strasznie mnie wkurzało, że nikt nie widzi, że biedak był niewinny.
  8. Trzeba jakoś szczególnie się wysilać, czy po prostu wystarczy proste "cześć"? Zacznijmy od drugiego Cześć.
  9. Polinick

    Fanfest 28-30 V

    A można trochę więcej informacji? Bo "Wielka Improwizacja" i "GRAMY!" wiele mi nie mówi Jakie atrakcje, które mogłyby was wyróżnić spośród innych konwentów, oferujecie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...