Skocz do zawartości

karadras

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karadras

  1. karadras

    Miecz

    wiecie co... śmieszycie mnie... najlepszy miecz to runiczny sihill z mahakamu bo ma najlepsze staty, no chyba, że dla was liczy się tylko wyglond. a co do tej stronki na enklawie z opisem mieczy pokolei to przy sihillu jest luka, bo można go też znaleść na polach, jeśli po wypadnieńciu z teleportu odrazu pobiegniecie na pola kolo małej zagrody (wystarczy zarżnonć wywerny, i przy zmasakrowanym ciele będzie leżał [to najłatwiejszy sposób na jego zdobycie, bo jest za friko i nietrzeba się męczyć z jakimiś zadaniami]) a ze srebrnych najlepszy jest aerondithe, bo ksiezycowe ostrze moze i ma 100% obrażeń ale jest gorsze bo aer. ma więcej statów a 40% nierobi dużej różnicy. (ale sie rozpisałem sor. ^^) Edit: gram w to już od 2 lat ale dopiero teraz odwiedziłem enklawe w poszukiwaniu wskazówek co do ardaina (ten stalowy z 200% obrażeń) i dlatego napisałem na forum, żeby wytkąć tą lukę co do sihilla na polach ^^ Nie piszemy dwóch wiadomości pod rząd, jeżeli od ostatniej wiadomości upłynęły 24 godziny. Posty połączyłem. - Kot Behemot
×
×
  • Dodaj nową pozycję...