Skocz do zawartości

Blaithin

Użytkownicy
  • Postów

    52
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blaithin

  1. Blaithin

    Co czytacie?

    Mogę Ci tego swojego Piekarę oddać. W prezencie, jak już skończę czytać Coś nie sądzę, żebym go polubiła na tyle, żebym chciała do niego wracać po latach. Tak go sobie o, czytam, niespecjalnie entuzjastycznie..
  2. Blaithin

    Co czytacie?

    Dostałam, zapomniałam przed urodzinami opublikować listy autorów, za którymi nie przepadam.
  3. Blaithin

    Co czytacie?

    Zadziadowaliście się coś tutaj;] Nikt nic nie czyta?:< Ja aktualnie użeram się z "Mój przyjaciel Kaligula". Ciężko mi idzie. Nie lubię Piekary, drażnią mnie jego koncepcje fabuły, drażni mnie sposób, w jaki prowadzi narrację. Jak skończę, wezmę się pewnie za dalsze części "Pieśni Lodu i Ognia", mimo że za cholerę już nie pamiętam, kto kogo w poprzednich tomach zabił i dlaczego
  4. No, panowie, proszę mi ustąpić, mam za sobą ciężki dzień, nie będę się tu bawić w dywagacje kto jest większym sadystą i potworem
  5. Nic straconego, nastrój mam iście socjopatyczny, jeśli tylko poprawi Ci to humor, mogę za Tobą pobiegać z jakąś siekierą
  6. Coś mi się wydaje, że pora zacząć się uczyć chemii na przyszły rok (chyba, że w całej Polsce ludzie mieli takie miny jak u nas w liceum po skończeniu pisania tego.....czegoś)..... Ale oczywiście członkowstwem w obozie medyków nie pogardzę, zdecydowanie mi bliżej, niż do khem... no Nie musisz się już bać, przegrałeś w konkurencji z pracownikami CKE
  7. Biol- chem pozdrawia mat- fiz (ale uważaj, żeby mi kiedyś nie trafić na stół po tym, jak mi już to uświadomiłeś;]). CMUJ wydział lekarski-> w zeszłym roku próg oscylował w okolicach 275, o ile dobrze zapamiętałam, więc teraz (pani minister ma wpie*dol) prawdopodobnie za sprawą reformy jeszcze trochę sobie wzrośnie.. Nie ma tego złego, przynajmniej po dość długiej nieobecności zajrzałam na EN, bo do powtórki na jutro to już się chyba nie zmuszę...
  8. Żeby mieć sesję, trzeba najpierw zdać maturę 2/3 za mną, miejmy nadzieję, że mniej niż 90% nie będzie z tej biologii....
  9. ....W każdym razie czuję się w obowiązku podziękować- udało mi się uśmiechnąć półgębkiem, co stanowi niemały progres, zważywszy na moje samopoczucie przed jutrzejszą maturą z biologii i pojutrzejszą maturą z chemii.
  10. Blaithin

    Postać fantastyczna

    Biedna smerfetka... Nie ma Kota i nie ma nas kto opierdzielić, że robimy burdel;]
  11. Blaithin

    Skąd jesteś?

    I tak mnie nie przekonacie, żebym powiedziała, że Podkarpacie jest fajne Na Pyrkon się będę musiała tłuc przez pół Polski
  12. Blaithin

    Skąd jesteś?

    Nie, wolę poprosić kolegów o zbudowanie, a potem sama sobie rozburzyć. Lepsza zabawa Niee, na szczęście.. W Jaśle. Takie nudne miasteczko na Podkarpaciu.. Poszukałam z ciekawości i coś tam znalazłam (wyszłam na ignorantkę ), ale dużo tego nie ma..
  13. Blaithin

    Co czytacie?

    Cholera, nie trzy miesiące.. Aż tak źle nie było Trzy TYGODNIE!! Mózg mi się lasuje "Rękopisu" nie czytałam, aż tak ciężko napisany/ nieciekawy?
  14. Blaithin

    Skąd jesteś?

    Ależ ja właśnie ruiny miałam na myśli A z tego co się orientuję, w moich okolicach interesujących zamków, tudzież ich ruin za wiele by się nie znalazło.. Przynajmniej w tych najbliższych okolicach
  15. Blaithin

    Skąd jesteś?

    Wstyd się przyznać, ale obok mnie chyba nawet nie ma żadnych przyzwoitych zamków
  16. Dlatego też "Żmiję" sobie krótko mówiąc olałam, wolę się nie zrażać. O wiele bardziej mi pasuje pan Sapkowski w wersji wiedźminowej i przy tym na razie pozostanę Podpisuję się obiema łapkami, "Mistrz i Małgorzata" to drugie po wiedźminie, w którym się zakochałam od pierwszego wejrzenia Nabokov już mnie AŻ tak nie oczarował, ale też by się pewnie dla niego znalazło miejsce wśród moich ulubionych twórców.
  17. Blaithin

    Co czytacie?

    To pierwsze po dwóch miesiącach polowania udało mi się wreszcie dorwać, więc sobie siedzę i czytam, i jak na razie jestem zachwycona Trzy miesiące się z bestią zmagałam, ale poza wyjątkowo niepraktycznym formatem, wrażenia mam raczej pozytywne. Wszystko zależy od tego w jakich kto gustuje klimatach, łatwa lektura to to nie jest, parę ładnych załamań nerwowych mi przysporzyła, ale ma coś w sobie
  18. Eee, jeśli tylko się z nami podzielą (żarciem) to co się martwisz?
  19. Przypuszczam, że z żadnej "fachowej"..jak dla mnie to najprędzej z jakiś pozycji beletrystycznych. Zapewne. Osobiście, nie miałabym nic przeciwko życiu w świecie takim jak ten wykreowany np. w Wiedźminie, który w jakiś tam sposób nawiązuje do średniowiecza , ale jeśli chodzi o przeszłość znaną mi z lekcji historii.. nie wszystko było takie piękne i kolorowe (przemyślałam swoje karygodne zachowanie od czasu poprzedniej dyskusji na temat życia w przeszłości). Co nie zmienia faktu, że dalej twardo się będę upierać przy swoim, iż pewne tradycje, zwyczaje nie powinny iść w zapomnienie i twierdzić, że to niesprawiedliwe, że nie mogę bezkarnie rozorać komuś mordki mieczem podczas spaceru po mieście
  20. Z przykrością zauważam, że mam chyba jakąś paranoję maniakalno- depresyjną, tudzież inne cholerstwo (nie wiem, nie muszę się jeszcze znać), ale nie poprę Sigyn. Poza Dniem Dobroci dla Kotów na mojej decyzji zaważyły dywagacje odnośnie zaufania do lekarstw niewiadomo-z-czego (jakże wyrazista wizja próby wyleczenia gruźlicy naparem z ziółek). Niemniej jednak, żeby nie wyszło, że całkiem mi się rzuciło na mózg i cała ta batalia o średniowiecze sprzed miesiąca była tylko dla picu, dodam, że czasy te mają swój urok. Może taki właśnie miał byc sens wypowiedzi? Sigyn, oświeć mnie
  21. A już myślałam, że to jakaś subtelna aluzja do Sylwestra.. Ciiicho, demoralizujesz! Jeszcze ktoś sobie pomysli, że jestem niegroźna
  22. Kocie, czyżbyś sugerował, że jestem niebezpieczna?
  23. Blaithin

    Co czytacie?

    Ja drugi tydzień ślęczę nad "Lodem" Dukaja.. > Nie wiem, w jaki sposób to świadczy o moim guście, ale zaczynam mieć powoli serdecznie dość..
  24. Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że gdybyś miał wątpliwości co do praktycyzmu studiów medycznych to porozmawialibyśmy inaczej?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...