Skocz do zawartości

Ludmo

Użytkownicy
  • Postów

    25
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O Ludmo

  • Urodziny 04.07.1986

Osiągnięcia Ludmo

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Widziałem gorsze, ale po części się z Tobą zgodzę. Ciekaw jestem zawartości, chociaż cudów i szału się nie spodziewam.
  2. Heh...ja kiedyś z "dwójką" miałem styczność. Jednak skakanie po skałach, nie jest moją najmocniejszą stroną . Chociaż "Rune" (kojarzy ktoś?) mi się podobał
  3. Ludmo

    Co czytacie?

    Bajeczka dla grzecznych dzieci to faktycznie nie jest. Historia reportera schizofrenika opowiedziana całkiem sprawnie, jednak daleki jestem od wynoszenia tej pozycji na piedestał. Przyzwoite "opowiadanie", jednak gdyby nie forma i język, który idealnie komponuje się z fabułą, niczym by się nie wyróżniało.
  4. Ludmo

    Co czytacie?

    Czemu słabo? Patrząc na objętość to jest to lektura na jeden wieczór. Nadaje się idealnie.
  5. Ludmo

    Co czytacie?

    Przed kilkoma godzinami skończyłem "Metro 2033". Dobra i godna polecenia lektura. Teraz w ramach odpoczynku chyba sięgnę po "Czerń" Kossakowskiej.
  6. Ja ze swojej strony mogę polecić "Siedlisko". Całkiem miła lektura na zimowe wieczory.
  7. Ludmo

    Co czytacie?

    Koontz - Mąż Chyba nie ma szczęścia do tego pisarza. Czytałem "Inwazję" i "Oczy Ciemności"; żadna z nich nie wywarła na mnie zbyt pozytywnego wrażenia.
  8. Ludmo

    Skąd jesteś?

    Płock. Takie małe miasto z Orlenem, wielokrotnymi mistrzami Polski w piłce ręcznej i sarkofagiem Krzywoustego
  9. Ludmo

    Seks karty

    Z tym dodawanie grze dorosłości bym nie przesadzał. Karty były pewną ciekawostką, ale z dorosłością nie miały wiele wspólnego Prawda. Seks ma być bardziej "emocjonalny", a nie mieć charakter "kolekcjonerski" - tak to mniej więcej tłumaczono. Aczkolwiek jak nie będzie opcji homoseksualnego stosunku, to feniministki i tak będą rzucać mięsem po blogach... Szkoda, chociaż pewnie i tak w "Witchera 2" nie pogram na swoim "nowoczesnym" kompie
  10. Ludmo

    Co czytacie?

    Pierwszy tom jest całkiem niezły, ale im dalej, tym gorzej, niestety. Sam zacząłem "Pod Kopułą". Akurat na święta. Skończyłem przed kilkoma minutami. Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. Dość długo wzbraniałem się przed sięgnięciem po twórczość Pilipiuka - negatywne recenzje mocno mnie zniechęciły. Tak czy owak, czasu spędzonego przy Drodze do Nidaros nie żałuję. Ba, chyba nawet pokuszę się o jakąś dłuższą opinię. Mam kilka pytań natury technicznej dotyczących wydania "Pod Kopułą". Książka się nie rozkleja? Grzbiet się nie łamie? Czcionka nie jest za mała?
  11. Ludmo

    Seks karty

    Czytałem gdzieś, że w kontynuacji Wiedźmina kart zabraknie. Prawda li to?
  12. Ludmo

    Co czytacie?

    Obecnie znęcam się nad "Drogą do Nidaros" Pilipiuka. Jak na razie nie jest źle (pomijając denny początek)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...