Skocz do zawartości

Sigyn

Użytkownicy
  • Postów

    74
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sigyn

  1. Mi też jakoś nie bardzo. Przypomniałam sobie teraz o jeszcze jednym filmie a mianowicie Pachnidło
  2. Przynajmniej się wyróżniasz . Inni mają na imię Łukasz, Mateusz, Michał a Ty inny przynajmniej. Piąteczka! Ekhem Widzisz w tym jakiś kłopot? Oczywiście, że nie, to pierwsze imiona jakie mi wpadły do głowy
  3. Przynajmniej się wyróżniasz . Inni mają na imię Łukasz, Mateusz, Michał a Ty inny przynajmniej. Piąteczka!
  4. Sigyn

    Skąd jesteś?

    Żałuj, żałuj. Ten zamek jest po prostu genialny Mam jeszcze trochę lat przed sobą, zobaczę i to
  5. Sigyn

    Skąd jesteś?

    Pewnie tak, nie byłam w tamtej części Polski
  6. Sigyn

    Skąd jesteś?

    Byłam tam . To tam gdzie takie jezioro jest i brama i sprzedają rycerzy z gipsu?
  7. Kocie! Nie pamiętam już kiedy, ale pytałeś o książkę n pograniczu fantastyki i kryminału i teraz mi się jeden tytuł przypomniał Luca Di Fulvo/Fulvio "Drabina Dionizosa" A do tematu to tak mi też, patrząc na półkę z książkami, wpadło do głowy, że poleciłabym "Jesienne Ognie" Walerii Komarowej Lub w anielskim wątku "Tam gdzie spadają anioły" Doroty Terakowskiej. Lub "Wilk" i "Wilczyca" Katarzyny B. Miszczuk w klimacie fantastyki/horroru medycznego (tak podają w recenzjach ja tam nie wiem ). Albo książki Trudi Canavan zaczynając od Trylogii Czarnego Maga z wprowadzeniem pt. Uczennica Maga.
  8. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Żeby nie było pompatycznie : http://www.youtube.com/watch?v=7eooG_4T42c&ob=av2em
  9. Zależy od mentalności, ja też jakoś w tym wieku sięgałam po tę książkę no i w tym siedzę. Niektórzy mogą to uznać za niezwykle nudne bajki. Teraz to dali jako lekturę szkolną :o
  10. No to brawo JayL, że zostałeś w fantastyce . Moja znajoma po przeczytaniu HP czytała Wyznania Zakupoholiczki czy coś w ten deseń. Może i HP jest dobrym startem może i nie. Może po przeczytaniu sięgną po Zmierzch lub jakąś inną książkę o wampirach. Zauważcie, że jak już ktoś tu powiedział, po HP sięga młodzież 10-15 lat trudno od nich wymagać, żeby rzucili się rękami i nogami na Władcę Pierścieni. I nie, nie porównuję tych 2 książek do siebie. Jak dla mnie jest między nimi głęboka przepaść.
  11. Sigyn

    Co czytacie?

    A już kończąc temat braku gustu lub jego posiadanie to wtrącę, że przebrnęłam przez "Demony", skończyłam Małego Księcia i teraz czytam Gotuj z papieżem J. Ćwieka
  12. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Farso Nightwish
  13. A ja bym poleciła "Ars Magica" Nierea Riesco Co do Narnii i Pottera to są takie książki, które mnie nudzą i jakoś nie mogę ich zacząć a co dopiero skończyć.
  14. Pewnie tak.Mnie jako małolatę i sympatyczkę średniowiecza i czarownic to kręci taki film mimo, że to pewnie kolejna hollywodzka bzdura:D Z moim ulubionym aktorem. Pewnie jak będę w Twoim wieku Farso inaczej na to spojrzę . Flaki to przy okazji. Film ogólnie był dobry i przerażający jak dla mnie. Nie była to kolejna miłosna historyjka z "wampajerami" i "werewolfami" za co duży +
  15. Sigyn

    Co czytacie?

    Ale tak to odebrałam ;> Mój błąd
  16. Ano to też Lubię go w tym filmie i w X-men coś tam z genezą Wolverina.
  17. Sigyn

    Zabawa muzyczna

    Sonata Arctica- White Pearls, Black Oceans Piosenka może nie jest epicka ale od tego zaczęłam przygodę z metalem w 2006 bodajże "The walls come down like thunder The rocks about to roll It's The Arockalypse Now bare your soul All we need is lightning With power and might Striking down the prophets of false As the moon is rising Give us the sign Now let us rise up in awe"
  18. Sigyn

    Co czytacie?

    Kocie to, że akurat mi się nie podoba ta książka nie oznacza że mi gustu brak.
  19. Władca Pierścieni za muzykę, Van Helsing bo tak po prostu mi się podobał + laska fajnie była ubrana , prawie wszystkie filmy Tima Burtona bo nie każdy widziałam za klimat, Grease bo to film, w którym 20+ grają nastolatków i mnie to akurat urzekło Hmm o mam. Wilkołak bo fajnie flaki wyrywali no i lubię wilkołaki . To chyba by tyle było, teraz czekam na Polowanie na czarownice z Nicolasem Cagem :3
  20. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Podsumowując: aj tam aj tam . Macie tu najlepszą moim zdaniem piosenkę "Najtłisz" i przesłuchawszy wcześniej mówcie, że jest pompatyczna etc: http://www.youtube.com/watch?v=9ZRR-MerxIA
  21. Sigyn

    Co czytacie?

    Ja kończę "Demony" Łukasza Śmigielskiego. W końcu. Nie podoba mi się, nie polecam .
  22. Sigyn

    Kilka słów o sobie

    Na ogół, dobrze powiedziane . Ludzie wartościowi dla mnie wyróżniają się lub ja na takich tylko zwracam uwagę .
  23. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Możliwe. Nie grają źle przecież Jednakże wolę Within Temptation :-[
  24. Sigyn

    Skąd jesteś?

    Hahaha Wilki nie lubią pociągów? :o
×
×
  • Dodaj nową pozycję...