Skocz do zawartości

Sigyn

Użytkownicy
  • Postów

    74
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sigyn

  1. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Subtelną i minimalną można uznać okładkę "Black Album" Metalliki/Metallici
  2. Ja lubię Snape'a tylko . Lubiłam też tego nauczyciela wilkołaka z "Więźnia Azkabanu" i wujka Harrego nie wiem jak odmienić ;P. Ogólnie nie przepadam za Harrym Potterem. Jedyna część, którą lubię to jest właśnie ta, która wymieniłam wyżej
  3. Sigyn

    Czego słuchacie?

    http://www.youtube.com/watch?v=RO4XAh6dRBQ mi ta :3
  4. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Post-rock =/= rock. To tak na przyszłość, żeby cię fani Godspeed You! Black Emporer nie zjedli ;] Dzięki, może nie zapomnę . GYBE ma teraz koncert grać w Warszawie albo Wrocławiu nie pamiętam. To tylko taki njus dla innych bo ja ich nie znam ale obiło mi się o uszy
  5. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Ja nie mówiłam, że tylko metal Rock też ma spoko
  6. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Płyty zespołów metalowych z reguły mają fajne okładki . Pagan i black mają najlepsze
  7. Sigyn

    Co czytacie?

    Tu się zgodzę, ale większość panien w moim wieku robią różne rzeczy na tle seksualnym czym szkodzą tym, które tego nie robią. Przykład: masz swoich kumpli-> jest impreza-> koleżanka zrobiła dobrze koledze-> poszło to na całą szkołę-> reszta koleżanek tej laski mają ta samą opinię co ona.
  8. Sigyn

    Co czytacie?

    Taa, teraz spojrzałam na Twój wiek Ja się nie miałam zamiaru chwalić. Stwierdziłam tylko fakt, że dziewice jeszcze są. Co prawda w moim wieku to już może nawet wydawać się dziwne dzięki pannom w różowym, nadużywającym stanowczo solarium -_-'
  9. Sigyn

    Co czytacie?

    Twoje koleżanki nie mogą się tym pochwalić Farso?
  10. Sigyn

    Co czytacie?

    Wiem, ale z tego co mi wiadomo (mam kumpelę Viccankę), oni też to przejęli. Kumpele Viccankę? Czy Vicca przewiduje otwartą seksualność, ciągłe orgie i zabawy? Bo jak tak, to chce ją poznać :3 Tak. Chociaż orgie może nie tak bardzo
  11. Sigyn

    Co czytacie?

    Bo większość dziewczyn jakie znam jeszcze tego nie robiły. Stąd wiem, że istnieją.
  12. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Nadal kontynuując
  13. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Bo przypływ uczuć Wolfa Cię powalił i przyćmił Twój wzrok. A tak wtrącając, wracamy do celtyckich klimatów No wiem :-[ To ja coś innego wstawię
  14. Sigyn

    Co czytacie?

    Ano nie. I dlatego ja nic nie mówię ^^
  15. Sigyn

    Filmy Fantasy

    O Death Note słyszałam. To jest to takie z wampirami czy coś?
  16. Sigyn

    Co czytacie?

    Nie, bo i nie ma czegoś takiego jak magia. Nie ma też smoków, jednorożców i dziewic. Są jeszcze dziewice! >
  17. Nie spodziewam się tego ;). Czytałam ich opowiadanie i też "Siedliska" nie przypomina. Poza tym książek, które powtarzają fabułę itp. nie chce się czytać.
  18. Sigyn

    Co czytacie?

    Nasz Kot jest biały, a nie czarny widocznie. Słucha księży, a nie diabła! :3 A teraz, drogie dzieci, zajrzyjcie do słownika pod hasłem sarkazm, a nie będziecie mnie tu obrażać :3 Czepiasz się ^^.
  19. Wychodzi na to, że Geralt z Rivii jest Wielkim Ojcem wszystkich ironicznych itp postaci z książek innych autorów.
  20. Sigyn

    Co czytacie?

    Kocie słuchasz panów w sukienkach? :o
  21. Sigyn

    Filmy Fantasy

    Oj znam to . Też mogę być dowodem + ja się jeszcze z nim zobaczyłam przy okazji . A dzieli nas 400 coś km. Odległość nie ma znaczenia, jak się chce to można. Manga i anime kojarzy mi się z laskami z wielkimi cyckami i oczami i w wymyślnych fryzurach i skąpo ubranych. I jakoś tego nie trawię
  22. Sigyn

    Filmy Fantasy

    No w sumie nie ;myśli;. Wikingowie zawsze kojarzą mi się z rudymi warkoczami na brodzie ewentualnie blond długimi włosami. No i fajnie. Będę stała na skale i wypatrywała mego lubego a wiatr mi włos rozwiewać będzie i łzy tęsknoty osuszać... :-[ Też nie lubię Anime . A dlaczego robisz wielką tajemnicę z tego co was łączy? :o jak to zabrzmiało w ogóle hahaha xD
  23. I teraz powinien pojawić się wpis typu "ta dzisiejsza zdeprawowana młodzież..."
  24. Sebuu ma rację, różnią się. Daimon ma na ten przykład skrzydła czego o Geralcie powiedzieć nie można .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...