Skocz do zawartości

Sigyn

Użytkownicy
  • Postów

    74
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sigyn

  1. Sigyn

    Filmy Fantasy

    Dobra jest 3 razy na nie, dziękujemy Wilczku blond nie są wcale takie fajne ;x wolałabym mieć czarne czy coś.
  2. To proste, imię nordyckiej bogini
  3. Sigyn

    Filmy Fantasy

    Nie, chcę taki kolor
  4. Sigyn

    Filmy Fantasy

    Tego filmu o Thorze nie oglądałam :o. Ale muszę bo to coś co lubię . A co do Wiedźmina...Obejrzałam początek ale wkurzyłam się i wyłączyłam. Poza tym to było przed przeczytaniem książki i nie rozumiem czemu film rozpoczyna się od tego jak jest na zamku w Cintrze czy jak to się tam pisało. Btw chcę mieć takie białe włosy jak on :-[
  5. W sumie ja się jeszcze nie przywitałam . Więc Hail i Salve
  6. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Ja nawet nie zauważyłam błędu
  7. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Mam, ale dam ci na PW Jak widzisz u mnie dużo nie ma
  8. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Arkony? Polskiej czy Rosyjskiej? Rosyjskiej . Polska mi jakoś nie leży :/ Ja lubie obie, dlatego pytam . Przyjmij moje zaręczyny. :-* Haha przyjmuję :-* . Masz last.fm?
  9. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Arkony? Polskiej czy Rosyjskiej? Rosyjskiej . Polska mi jakoś nie leży :/
  10. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Ja z kolei uwielbiam Norther za Children nie przepadam a In Flames to tak pojedyncze piosenki . Zdecydowanie wolę klimat Ensiferum, Arkony . Lub Cradle of Filth i Dimmu Borgir.
  11. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Zauważyłam, że ta laska z The Pretty Reckless wzoruje się na Courtney Love. :o W sumie nie przepadam, wolę Norther ^^.
  12. Sigyn

    Dział literacki

    Jakub Ćwiek "Liżąc ostrze"
  13. Sigyn

    Co czytacie?

    Dusan Fabian "Rytuał 1" a później za 2 część się zabieram . Początek nudny, ale już widzę , że coś się rozwija.
  14. Sigyn

    Skąd jesteś?

    Wszyscy prawie z Brodnicy :o A ja się wyróżnię bo jestem z południowo-zachodniej części kraju . Dokładnie z Pieszyc, ale wątpię czy to będzie cokolwiek Wam mówiło .
  15. Sigyn

    Kilka słów o sobie

    Braciszek? Robin Hooda pamiętam tylko jako bajkę tą z lisami i w ogóle xD. I na dodatek nie całą .
  16. Sigyn

    Kilka słów o sobie

    :-[ A tak właściwie jak się nazywasz?
  17. Sigyn

    Kilka słów o sobie

    :-[ Emm...ja wilki bardzo lubię, nie rób mi krzywdy
  18. Jednak trochę się różnią ;P.
  19. Jest świetny . Szorstki w obejściu i nie powiem, taki facet by się przydał :-[
  20. Sigyn

    Kilka słów o sobie

    Łaał, nie sądziłam, że ktoś mnie tak miło powita .
  21. Sigyn

    Czego słuchacie?

    :-* To niegodziwe Riverside ech : Mrucz Kocie! ale ja nic do Riverside nie mam o.O
  22. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Czesław Śpiewa znam, ale nie przepadam tak samo jak za Kultem. Już wolę Kasię Nosowską i ogólnie Hey . To prawda, są jeszcze artyści w Polsce, którzy coś tworzą a nie siekę na mózg. Mam nadzieję, że będzie ich więcej i że wybiją się na rynek międzynarodowy jak dajmy na to Vader . A Rebel Tv to tam puszczają w sumie dobre piosenki, choć może nie wszystkie. Podzielony jest na jakieś różne..nie wiem jak to nazwać xd. Jest np. Heavy Load gdzie puszczają sam metal, Rockfiler gdzie zapraszają gwiazdy np. Bruce''a Dickinsona (podobno) i puszczają jego piosenki w tle i wywiad jest , All Time Killers gdzie puszczją starego rocka typu Queen, New Shot gdzie pokazują to, co akurat teraz wyszło jak Melissa auf dem Maur czy jakoś tak. Więcej nie pamiętam, ale lubię tę stację .
  23. Sigyn

    Czego słuchacie?

    A ja nie . A Rebel Tv to taka stacja muzyczna gdzie leci lepsza muzyka niż na stacyjkach typu viva czy coś. Leci Iron Maiden np. co mi się podoba
  24. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Taaa, takie tragiczne, popowe kapele teraz mamy jak na przykład Riverside. Brrrr. Tragiczni są, Shane się ze mną zgodzi pewnie. Riverside się do tego nie zalicza bo popu raczej nie grają ;> Ale należą do polskiej sceny muzycznej, o której piszesz, że to banda popowych pomyj. Chyba, że mówisz, iż dzisiejszy pop jest gorszy od niegdysiejszego, tym samym klasyfikując Dżem, Armię etc. do popu? Źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi, że kiedyś mówiło się o Dżemie etc a teraz mówi się o takich osobach jak Doda ;P. Dzisiaj w TV mówi się o Dżemie, o Grzegorzu Ciechowskim i Republice etc. Ba, teraz jest w sumie moda na przypominanie sobie starej polskiej muzyki w mediach. A kiedyś z kolei w telewizji polskiej mówiło się z kolei o Natalii Kukulskiej, Reni Jusis i tego typu gwiazdeczkach. O tym to się chyba mówi tylko na Rebel Tv.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...