Skocz do zawartości

Sigyn

Użytkownicy
  • Postów

    74
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sigyn

  1. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Taaa, takie tragiczne, popowe kapele teraz mamy jak na przykład Riverside. Brrrr. Tragiczni są, Shane się ze mną zgodzi pewnie. Riverside się do tego nie zalicza bo popu raczej nie grają ;> Ale należą do polskiej sceny muzycznej, o której piszesz, że to banda popowych pomyj. Chyba, że mówisz, iż dzisiejszy pop jest gorszy od niegdysiejszego, tym samym klasyfikując Dżem, Armię etc. do popu? Źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi, że kiedyś mówiło się o Dżemie etc a teraz mówi się o takich osobach jak Doda ;P.
  2. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Taaa, takie tragiczne, popowe kapele teraz mamy jak na przykład Riverside. Brrrr. Tragiczni są, Shane się ze mną zgodzi pewnie. Riverside się do tego nie zalicza bo popu raczej nie grają ;>
  3. Sigyn

    Czego słuchacie?

    chyba wycierać reflektory. Teraźniejsza polska scena muzyczna jest niczym w porównaniu z dawnymi latami kiedy mówiło się o Kobranocce, Dżemie, Closterkellerze, Armii... A teraz? Teraz to banda popowych pomyj, których nie puściłabym najgorszemu wrogowi -_-
  4. Sigyn

    Kilka słów o sobie

    Salve . Ja napiszę krótko bowiem nie lubię pisać o sobie. Na imię mi Ola, mieszkam w miasteczku w górach Sowich. Na świecie stąpam 16 zim już. Do moich zainteresowań należy szerokie pojęcie sztuki . Muzyka (granie na nerwach, ale z tego nie da się utrzymać :<),książki, mitologia nordycka (nick na to wskazuje ;p ) i nauka języków. W przyszłości chciałabym zostać muzykiem (ale gitara mi nie idzie), piosenkarką w jakimś sławnym zespole typu stary Nightwish czy Within Temptation lub pisarką. Przygodę z fantastyką zaczęłam będąc w podstawówce. Przeczytałam "Wilk" K.B. Miszczuk potem "Whisper Nawiedzony Dom" Isabel Abedi i tak to za sobą pociągnęło lawinę polskich autorów typu M.J. Kossakowska. To chyba tyle, dziękuję.
  5. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Zacznę może od tego, że nienawidzę AC/DC. I nikt mi nie wmówi, że są oni jakimiś prekursorami metalu. G*wno prawda, zgrzytają i tyle. Od kilku lat jestem wierną fanką metalu i jego odgałęzień . Do gustu zwłaszcza przypadł mi viking i pagan. Jak również kocham gotyckie klimaty, black, death i melodeath. Przez wszystko przeszłam, ale akurat w tych odnajduje siebie .
  6. Sigyn

    Filmy Fantasy

    Nie oglądałam. Z tego co pamiętam to oglądałam "Wiedźmina'' ale nie spodobał mi się. Wolę książkę. Oczywiście Władcę Pierścieni jako mój 1 film fantastyczny . Pamiętam, ze zachwycona byłam Galadrielą . A moim skromnym zdaniem mogliby zrobić film na podstawie książek Piekary o Mordimerze Madderdinie
  7. Sigyn

    Co czytacie?

    Nie każdemu akurat te książki przypadają do gustu ;p. Jak skończę to zabieram się za ''''Gotuj z Papieżem''''
  8. Daymon Frey z "Siewcy Wiatru" i wielu tam innych części p. Kossakowskiej. To jest taki mój typ. Lubię też Mordimera Madderdina z książek J. Piekary. I oczywiście Lokiego z "Kłamcy" całej serii .
  9. Sigyn

    Co czytacie?

    "Kłamca" rządzi . Ja aktualnie jestem na Wiedźminie 1 części i jak na razie podoba mi się .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...