Skocz do zawartości

Sigyn

Użytkownicy
  • Postów

    74
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sigyn

  1. Nie mogę się przemóc z tą Przenajświętszą, trzymam ją w rękach ale potem myślę, że nie, że coś innego wolę . ja ten cykl o aniołach właśnie lubię, jest dobry moim zdaniem
  2. Każdy lubi co innego Mi się podobają jego książki, jeszcze muszę przeczytać Przenajświętszą Rzeczpospolitą i to chyba wszystkie. A zapomniałabym, lubię jeszcze Jakuba Ćwieka i Trudi Canavan
  3. uwaga, powrót moim ulubionym autorem pozostaje Maja Lidia Kossakowska razem z Jackiem Piekarą oraz Sapkowskim. piszą tak fajnie, że mi serducho wywalają na ziemię i kładą znów na miejsce
  4. Sigyn

    Postać fantastyczna

    smerfy to zboczeńce :x
  5. Sigyn

    Postać fantastyczna

    Czasem każdy pewnie sobie myśli czytając książkę "chciałabym/chciałbym być taki jak.." . Ja na przykład często sobie wyobrażam, że jestem kimś innym Tak mnie ciekawi, gdybyście mogli w jaką postać byście się zamienili lub do jakiej rasy chcielibyście należeć? Gadanie posranego maniaka, ale to mnie intryguje :3
  6. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Sława sławą i sławie nierówna! o a tu macie bardzo fajny kobiecy wokal
  7. Sigyn

    Wiara

    Podsumowując chrześcijanie to złodzieje i jeśli jesteś ateistą to nie masz nic do powiedzenia bo nie masz żadnych wyższych wartości. Kurtyna!
  8. Sigyn

    Co czytacie?

    Nie lubię ponieważ nie kręcą mnie opowieści o kosmosie, przyszłości Star Treki i inne temu podobne . To między innymi . Fajne ma pomysły i Mordimer jest ciekawą postacią pod wieloma względami
  9. Sigyn

    Co czytacie?

    Mojej łasce nie można nic zarzucić . Nie wiem czemu ale jak widzę/słyszę słowo space to jakoś mnie tak odrzuca. Nie lubię s-f. A do tematu to czytam Ja, inkwizytor- Wieże do nieba Piekary Uwielbiam książki tego gościa
  10. Sigyn

    Filmy Fantasy

    Nie oglądałam. Ale za to ostatnio obejrzałam Książę Persji: Piaski Czasu Osobiście mi się wielce spodobało
  11. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Całkiem niezłe w pewnym momencie trochę brzmi jakby fałszowali ale to nic . To zarzucę czymś innym
  12. Sigyn

    Co czytacie?

    Mi się nie lasuje, ja naprawdę czytam "Rękopis..." 3 miesiące. Hm, ciekawy, choć może nie jakoś superodkrywczy. Niemniej jest to wiedza encyklopedyczna, więc "wchodzi" wolniej niż przeciętna powieść. A poza tym musiałem robić sobie przerwy na "Historię starożytności". <3 O_O Jak żyje prawie dwie dekady, to jeszcze nie spotkałem nikogo, kto by to wszystko przeczytał. Podziwiam. Będę mógł Cię kiedyś dotknąć? Pewnie, dam Ci autograf i nawet, w przypływie łaskawego uczucia, możesz sobie zrobić ze mną zdjęcie
  13. Sigyn

    Skąd jesteś?

    Spokojnie, bez nerwów . Kwestia gusty czy coś. Przynajmniej zwiedzisz trochę kraju
  14. Sigyn

    Co czytacie?

    Mrozie taak, przeczytałam wszystkie :-[
  15. Sigyn

    Skąd jesteś?

    Hahaha w sumie fakt . Zawsze tak robiłam z bałwankiem w zimie. Najpierw lepiłam przez 2 godziny a potem rzucałam się na niego i tarzałam . Blaithin ale masz lasy one też są ciekawe. Zwłaszcza w zimie jak jest biało, prześwity między pniami... :-[ Mrozie zobaczę . Muszę się o tym sama przekonać, najwyżej wilka złapię
  16. Sigyn

    Skąd jesteś?

    Hmm...zbuduj zamek, poproś kolegów o rozburzenie i już masz
  17. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Bo to jest całkiem przyjemna piosenka a tak inaczej: akurat z polskim tłumaczeniem mi się wzięło.
  18. Sigyn

    Skąd jesteś?

    Blaithin ruiny to też jakaś część zamku
  19. Sigyn

    Skąd jesteś?

    Wstyd przyznać, ale ja nawet nie byłam w zamkach "obok" mnie czyli Bolków, Chojnik... :-[
  20. Sigyn

    Filmy Fantasy

    Tak? Ja oglądałam tylko 1 część, o 2 wszyscy mówią, że lipa ale to sama muszę ocenić i to będzie 3 czy 4 część?
  21. Sigyn

    Co czytacie?

    Mrozie już przeczytałam i uwielbiam to . Szkoda, ze nie ma więcej Zanim skapłam się, że są kolejne części to 1 przeczytałam 10 razy :-[ A bo to było tak, że J.R.R. Tolkien czerpał inspirację z mitów nordyckich . Pierścień- Pierścień Avgrimara czy jakoś tak mu było w mitologii, drzewo Białego Miasta- Yggdrasil .
  22. Sigyn

    Czego słuchacie?

    No, mam w sumie podobnie. Eee link? Bom leniwy i nie chce mi się szukać na YT. Trzymaj: http://www.youtube.com/watch?v=HoBW1VLJzds
  23. Sigyn

    Czego słuchacie?

    Fakt, jeszcze Rootwater . Ja od miesiąca mam Sword of the Witcher ale zmienię na to: http://www.youtube.com/watch?v=7TOok0rTkMs Przy okazji również polecam . Dani ma cudowne teksty, robią świetną muzykę i ogólnie bardzo ich lubię . A każda płyta opowiada osobną historię np. Cruelty and the Beast jest o Elżbiecie Bathory a Darkly, Darkly Venus Aversa w całości poświęcona demonicy Lilith.
  24. Sigyn

    Czego słuchacie?

    OST z Wiedźmina jest cud miód malina i słucham cały czas . Muzyka inspirowana grą...2 piosenki są fajne Vader i Believe reszta to lipa
  25. Średniowiecze było ciekawym wiekiem. Ale Mrozie mógłbyś rozwinąć? Z chęcią się dowiem czegoś nowego
×
×
  • Dodaj nową pozycję...