Skocz do zawartości

Selene.

Użytkownicy
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Selene.

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Hmm... Widzę, że moja kropka nie daje Wam spokoju Żadnej historii ona nie ma, po prostu jest.
  2. Selene.

    Czego słuchacie?

    Dla mnie Nightwish z Tarją jest po prostu świetny, za to Anette kompletnie mi nie pasuje. Moim zdaniem głos pani Turunen był o wiele bardziej charakterystyczny, wyróżniał ich... Ale wiadomo - ile ludzi, tyle gustów i guścików
  3. Matimak, masz rację I dziękuję za piosenkę, słyszałam ją kilka razy, ale nie znałam tytułu.
  4. Selene.

    Czego słuchacie?

    Z tym się muszę zgodzić, cena zwala z nóg. Gdybym nie wygrała jej w konkursie, to nie wiem, czy kupiłabym ją tak szybko...
  5. Selene.

    Skąd jesteś?

    Pamiętam tylko zielony sklep (budynek?) z żółtym napisem PANORAMA ( ) . A resztę zatarł czas. Choć nie, pamiętam kolej, co mnie strasznie intrygowało będąc młodszym. Pierwszy raz, gdy zobaczyłem pociąg :'( Zaraz w pobliżu Panoramy mamy szpital, po drugiej stronie szkołę
  6. Selene.

    Czego słuchacie?

    Tak, chodziło mi właśnie o nowe nagrania. A tak nawiasem, to polecam autobiografię Ozzy'ego - coś świetnego! Jak ja lubię rozmawiać z ludźmi, którzy podzielają moje muzyczne upodobania
  7. Selene.

    Czego słuchacie?

    Oj, tak. Wielka strata dla świata muzyki, i nie tylko. Rysiek, Cobain, Burton, Morrison, Dio... Szkoda, że już nigdy więcej ich nie usłyszymy.
  8. Selene.

    Czego słuchacie?

    Muzyka to moja obsesja, już zacieram rączki na koncert Iron Maiden i Ozzy'ego w Polsce
  9. Selene.

    Kilka słów o sobie

    Niezmiernie się cieszę, że poznaję kolejne osoby o podobnych zainteresowaniach. Dziękuję
  10. Selene.

    Kilka słów o sobie

    Dziękuję, miło mi
  11. Selene.

    Czego słuchacie?

    Zdecydowanie cięższe brzmienia, a niektóre z ulubionych zespołów to Epica, Nightwish (stary, z Tarją!), Metallica, Black Sabbath, Heaven and Hell, AC/DC, KISS, Iron Maiden, Rammstein itp. Gdy chcę się trochę wyciszyć, włączam radio Rivendell.
  12. Selene.

    Kilka słów o sobie

    A dziękuję, dziękuję. Przestraszyć to ja się tak łatwo nie dam, spokojnie
  13. Selene.

    Skąd jesteś?

    Ciechanów, 100km od Warszawy
  14. Selene to z mitologii 'księżyc', a także bohaterka trylogii Underworld.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...