Skocz do zawartości

Selene.

Użytkownicy
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Selene.

  1. Hmm... Widzę, że moja kropka nie daje Wam spokoju Żadnej historii ona nie ma, po prostu jest.
  2. Selene.

    Czego słuchacie?

    Dla mnie Nightwish z Tarją jest po prostu świetny, za to Anette kompletnie mi nie pasuje. Moim zdaniem głos pani Turunen był o wiele bardziej charakterystyczny, wyróżniał ich... Ale wiadomo - ile ludzi, tyle gustów i guścików
  3. Matimak, masz rację I dziękuję za piosenkę, słyszałam ją kilka razy, ale nie znałam tytułu.
  4. Selene.

    Czego słuchacie?

    Z tym się muszę zgodzić, cena zwala z nóg. Gdybym nie wygrała jej w konkursie, to nie wiem, czy kupiłabym ją tak szybko...
  5. Selene.

    Skąd jesteś?

    Pamiętam tylko zielony sklep (budynek?) z żółtym napisem PANORAMA ( ) . A resztę zatarł czas. Choć nie, pamiętam kolej, co mnie strasznie intrygowało będąc młodszym. Pierwszy raz, gdy zobaczyłem pociąg :'( Zaraz w pobliżu Panoramy mamy szpital, po drugiej stronie szkołę
  6. Selene.

    Czego słuchacie?

    Tak, chodziło mi właśnie o nowe nagrania. A tak nawiasem, to polecam autobiografię Ozzy'ego - coś świetnego! Jak ja lubię rozmawiać z ludźmi, którzy podzielają moje muzyczne upodobania
  7. Selene.

    Czego słuchacie?

    Oj, tak. Wielka strata dla świata muzyki, i nie tylko. Rysiek, Cobain, Burton, Morrison, Dio... Szkoda, że już nigdy więcej ich nie usłyszymy.
  8. Selene.

    Czego słuchacie?

    Muzyka to moja obsesja, już zacieram rączki na koncert Iron Maiden i Ozzy'ego w Polsce
  9. Selene.

    Kilka słów o sobie

    Niezmiernie się cieszę, że poznaję kolejne osoby o podobnych zainteresowaniach. Dziękuję
  10. Selene.

    Kilka słów o sobie

    Dziękuję, miło mi
  11. Selene.

    Czego słuchacie?

    Zdecydowanie cięższe brzmienia, a niektóre z ulubionych zespołów to Epica, Nightwish (stary, z Tarją!), Metallica, Black Sabbath, Heaven and Hell, AC/DC, KISS, Iron Maiden, Rammstein itp. Gdy chcę się trochę wyciszyć, włączam radio Rivendell.
  12. Selene.

    Kilka słów o sobie

    A dziękuję, dziękuję. Przestraszyć to ja się tak łatwo nie dam, spokojnie
  13. Selene.

    Skąd jesteś?

    Ciechanów, 100km od Warszawy
  14. Selene to z mitologii 'księżyc', a także bohaterka trylogii Underworld.
  15. Selene.

    Kilka słów o sobie

    Witajcie Na imię mi Julia, mieszkam w małej mieścinie na Mazowszu - około 100km od Warszawy. Moje życie to przede wszystkim książki, pisanie, muzyka i koncerty. Trochę gram, należę do teatru amatorskiego. Mam swojego bloga z recenzjami, który dopiero się rozkręca - jednak piszę już dość długo. Posiadam uroczą i niezwykle sprytną kotkę, jestem wielką miłośniczką tych zwierząt. Mam nadzieję, że miło spędzę tu czas.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...